56 Маріупольська – одна з наймолодших бригад ЗСУ: факти про підрозділ

56 Маріупольська – одна з наймолодших бригад ЗСУ: факти про підрозділ

Чергові факти про наші бригади. Цього разу пропонуємо вам дізнатися про 56 окрему мотопіхотну Маріупольську бригаду.

1. У лютому 2015 року розпочала своє формування 56 – окрема мотопіхотна бригада з мобілізованих військовослужбовців. Згодом, до складу бригади приєднали 23, 21, 37 батальйони

2. Від початку створення частини, особовий склад виконув бойові завдання в секторі «М»: Маріуполь, Широкине, Водяне, Павлопіль, Гнутове. За деякий час бригада отримала пункт постійної дислокації – Маріуполь.

3. За 3 роки бригади змінилось 3 командира:

2015 – Мельник Андрій  Вікторович

2016 – Перець Сергій Степанович.

2018 – Іванов Ігор В’ячеславович.

4. У 2017 році військова частина тримала під наглядом Кримські рубежі. А військовослужбовці 23 та 37 батальйонів і розвідники продовжували виконувати бойове завдання в зоні АТО.

5. У 2017 році виходить книга Олексія Петрова (колишнього бійця 37 бату) «Кофе со вкусом пепла». Саме в ній автор описав те, що відбувалося в районі АТО в 2015 році та про будні бійців на війні.

6. На 3-тю річницю в бригаді розробили та випустили свій, бригадний нагрудний знак. Нагороджуються ним військовослужбовці, які проявили сумлінність у виконанні службових обов’язків та не менше року прослужили в частині.

7. Цього ж року, на День Незалежності України, Президент Петро Порошенко вручив командиру бригади новий бойовий прапор. 56 бригада отримала нове найменування – Маріупольська.