Армійський гороскоп на 16 квітня 2021 року

Армійський гороскоп на 16 квітня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
П'ятниця буде перспективною для Овнів у найрізноманітніших аспектах. Ви зможете розв'язувати службові питання та повноцінно взятися за особисті справи. 

Телець
Тельці зможуть отримати довгоочікувану фінансову винагороду, збивши ворожого безпілотника. Та не варто покладати на цю подію занадто великих сподівань. 

Близнюки
Попри те, що попереду —
вихідні, Близнюкам варто подбати про своє здоров'я. Якими б не були спокуси, не ризикуйте! Зірки радять звернутись до санчастини.

Рак
На вас чекає позаплановий вихід на тактичне поле, тому заздалегідь нічого не плануйте на п'ятницю. Коротка подорож допоможе вам переосмислити власне життя та збагнути, що відбувається.

Лев
П'ятниця пройде під знаком відплати — кривдники отримають справедливі догани. Самі Леви будуть винагороджені за неприємності.

Діва
Діви отримають те, чого їм так бракує — спокій та врівноваженість. У п'ятницю всі робочі зауваження та недоліки безболісно згладяться.

Терези
Перед Терезами постане складний вибір: весела зустріч із побратимами чи романтична вечеря з коханою людиною. Щоб нікого не образити, вирішуйте серцем. 

Скорпіон
У п'ятницю зірки будуть прихильні до Скорпіонів і допоможуть їм у всіх починаннях. Не бійтеся заговорити з командиром про ідеї щодо нових проєктів чи підвищення по службі.

Стрілець
У п'ятницю слід бути дуже і дуже обережними. Попереду у Стрільців — чорна смуга. Можливо, варто написати рапорт на короткострокову відпустку і перечекати її вдома.

Козоріг
Козороги матимуть довгоочікуваний відпочинок від дратівливих справ і робочої метушні. Присвятіть час близьким і гарно виспіться після бойового чергування.

Водолій
У п'ятницю на Водоліїв очікує приємне спілкування з людьми, яких вони дуже давно не бачили. Тож чекайте телеграми з дружнього підрозділу.

Риби
Сьогодні Риби зможуть насолодитись самотністю. Організуйте так званий день для себе. Займіться здоров'ям, зовнішністю, врешті, почитайте статути, на які постійно бракує часу.