Армійський гороскоп на 16 квітня

Армійський гороскоп на 16 квітня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Навколо Овнів цього тижня згущатимуться хмари. Ваші колеги або побратими, стурбовані останні кілька днів надуманими проблемами, погано сприймають гумор. Тож не варто жартувати на тему зарплат і побутових турбот.

Телець

Тельці невдовзі забудуть про фінансові негаразди. Ухвалені сьогодні тактичні рішення, навіть ті, які здаватимуться ризикованими, будуть правильними. 

Близнюки

Близнюкам в цей четвер не варто базікати зайвого. Запитали - чітко відповідайте. Стримайте бажання навести той чи інший приклад, поділитися особистим досвідом.

Рак

Раки, відмовтеся сьогодні від будь-яких спроб провести день за планом. Ймовірність успіху мізерна. А ось ризик втратити час і припуститись непоправних помилок чималий. 

Лев

Леви, якщо мандир бомбардує вас "геніальними" ідеями, вимагаючи негайного результату, водночас пропозиції про допомогу лише дратують, видихніть та наберіться терпіння. 

Діва

Діви мають шанс зробити сьогодні найвигіднішу покупку або здійснити правильне і своєчасне капіталовкладення. Питання зі службовим житлом вирішиться вже незабаром.

Терези

Терези, забудьте про нереалізовані в цей четвер можливості. Ваші приховані таланти розвідника можуть стати новим способом  урізноманітнити звичний ритм життя.

Скорпіон

Скорпіони, утримайтеся сьогодні від спокуси висловити свою правду вашим кривдникам або просто малоприємним особистостям. Адже в емоційному запалі ви і не помітите, як порушите статут, можливо, навіть застосуєте фізичну силу. 

Стрілець

Чудовий день для Стрільців, щоб започаткувати щось нове. Давно плануєте спробувати себе в музиці чи спорті? Вперед, вище носа. Сьогодні ваша черга крутити колесо фортуни.

Козоріг

Висока ймовірність, що цього четверга Козорогів спробують втягнути в конфлікт. На перший погляд, ситуація здасться важливою і вартою вашої участі, проте від героїзму та жертовності сьогодні краще відмовитися. 

Водолій

Водолії, абсолютно нічого не станеться, якщо ви дозволите собі розслабитися. Звичайно, не треба забувати про посадові обов'язки та плани, але ви заслужили можливість перевести дух. 

Риби

Рибам сьогодні краще не починати нових справ. Тиждень наближається до екватора, і вже в найближчі вихідні матимете можливість успішно реалізувати усі стратегічні плани.