Армійський гороскоп на 30-31травня

Армійський гороскоп на 30-31травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Напередодні ви могли вступити в конфлікт зі своїми побратимами, самі того не бажаючи. Однак сьогодні — зірки на вашому боці і, проявивши м'якість і розуміння, ви зможете легко вирішити всі конфлікти. 

Телець

Представники цього знаку перебувають в передчутті чогось великого і дуже бажаного. Напевно, ви запланували грандіозний план вихідного дня, і гороскоп на неділю радить почати займатися організацією свого дозвілля. 

Близнюки

Останнім часом представники цього знака дуже багато беруть на себе. В першу чергу це стосується службової діяльності. Неділя — відмінний день, щоб нарешті видихнути і зайнятися тими справами, які приносять непідробне задоволення. 

Рак

Вас сьогодні чекає приємна новина, яка може буквально вибити вас зі звичної колії. Але, хвилювання і переживання носять тільки позитивний характер, тому в короткий час ви зможете зібратися та проаналізувати всю інформацію зі штабу.

Лев

Вам гороскоп на сьогодні пророкує нелегкий, але дуже продуктивний день, який, до того ж, може стати для вас важливим ривком на шляху до чергового звання. Відпочити вийде вже під вечір, але це буде насичений яскравими подіями час. 

Діва

Представники цього знаку сьогодні ризикують опинитися в немилості своїх друзів і знайомих, можливо, причиною цього є ваші лідерські якості й занадто командирський тон. Постарайтеся бути більш стриманим.

Терези

Для вас настає переломний період у відносинах з військовим колективом: будьте обережні, адже іноді люди намагаються використовувати вас у своїх корисливих цілях.

Скорпіон

Тих, хто народився під цим знаком зодіаку, сьогодні очікує насичений і цікавий день в польових умовах. Ви опинитеся в нових місцях, які справлять незабутнє враження. 

Стрілець

Зірки радять представникам цього сузір'я бути терплячим і не стріляти в сліпу. Зумійте визнати свій промах, якщо він мав місце бути, оскільки зайва впертість тільки покаже вас в несприятливому світлі.

Козеріг

Після насиченого тижня на службі Козерогам варто просто забути на час про військову дисципліну і насолодитися спокійним, розміреним відпочинком. 

Водолій

Іноді ви чините абсолютно нелогічно і непередбачувано, чим можете ображати або навіть гнівати оточуючих. Напевно, вся справа у вже намічених планах на відпустку. 

Риби

Від вас у вихідні будуть чекати багато чого: з вами будуть вимагати спілкування давно зниклі з життя люди, а на службі можуть виникнути проблеми, вирішення яких впаде на плечі представникам цього знаку.