Зараз в ефірі:

Армійський вісник 20-26 січня

26.01.2020
Армійський вісник 20-26 січня

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше за тиждень у підсумковому випуску.

 

 

 

 

 

 

Рада Національної Безпеки й Оборони України розглянула проєкт Стратегії національної безпеки. Ключовими аспектами Стратегії є людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Кінцева мета її реалізації — утвердження вільної, заможної, безпечної країни, в якій панує право, де кожен може реалізувати свої таланти та здібності.

Хмельницька авіабригада імені Петра Франка отримала сучасний вітчизняний командний пункт нового покоління. Інформація з різних радіолокаційних засобів, які діють у зоні аеродрому, автоматично надходитиме на один монітор, що дасть змогу об’єктивно відображати структуру повітряного простору. Керівництво польотів одночасно отримуватиме точну інформацію  щодо розташування повітряних суден у районі аеродрому та щодо стану погоди.

Офіцери ЗСУ беруть участь у багатонаціональному навчанні Combined Resolve 13 (Комбайнд Резолв XIII). Сценарій навчання базується на спробі групи уявних країн зі сходу захопити низку країн Балтійського регіону та центральної Європи. Триватиме навчання впродовж двох тижнів та складатиметься з двох етапів: командно-штабного навчання бригадного рівня із застосуванням засобів імітаційного моделювання та практичного виконання завдань підрозділами.
Мотор Січ модернізувала для Одеської авіаційної ескадрильї гелікоптер МІ-8МСБ-В. Серед переваг — нові енергоефективні двигуни, що дозволяють значно знизити витрати палива і збільшити кількість польотів, встановлення навігаційно-зв’язкової системи, картографічно-планової системи з модулем супутникового зв’язку та оснащення спеціальним й десантно-транспортним обладнанням. Важливим удосконаленням стало й дообладнання вантажної кабіни гелікоптера для можливості встановлення санітарного обладнання. Також встановлений сертифікований медичний модуль, за допомогою якого буде можливе під’єднання медичних приладів.

45 експериментальний механічний завод модернізує танкоремонтні майстерні ТРМ-80. Радянський бензиновий двигун замінюють на дизельний, білоруського виробництва, встановлюють окремий дизельний генератор потужністю 10 кіловатів, а трансформаторні зварювальні установки замінюють сучасними інверторними.
Ще один МіГ-29 УБ  пройде капітальний ремонт. Донедавна цей борт здійснював регулярні вильоти для підготовки льотчиків. Його розконсервували та відновили у 2014-у році силами авіаційних техніків 204-ї бригади після виходу з Криму. МіГ-29 УБ — це  навчально-тренувальний літак, створений на базі МіГ-29. Він має два місця — для льотчика-інструктора та льотчика-курсанта.
Відремонтований у Миколаєві десантний корабель Юрій Олефіренко вийшов на службу! Ремонт системи головного двигуна та дизель-генераторів, носової артилерійської установки АК-230, конструкцій та механізмів десантної апарелі успішно завершили. Середній десантний корабель Юрій Олефіренко 773 спустили на воду у 1970 році на Гданській Північній верфі у Польщі. Кораблі цього проєкту за роки експлуатації добре зарекомендували себе завдяки конструктивній простоті, надійності, економічній експлуатації та раціональному розташуванню десанту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інженерна група Арей, яка займається розробкою військової техніки, та Державний концерн Укроборонпром уклали меморандум про співпрацю. Відтепер вони співпрацюватимуть за напрямками розробки нових зразків озброєння та військової техніки; модернізації військової техніки; а також  налагодження серійного виробництва озброєння та військової техніки та комплектуючих.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оперативне командування Схід змінило емблему. Вона виконана на вже традиційному для символіки української армії щиті, який у методичних рекомендаціях ЗСУ названий «британським». Синій колір щита та три білі семипроменеві зірки запозичені з герба міста Дніпро. Також емблема містить схрещені пернач та меч жовтого кольору, які майже повторюють зображення цих елементів на емблемі Об'єднаних сил. Облямівка щита жовтого кольору.

На Одещині відкрили центр відпочинку та реабілітації для ветеранів війни та їхніх сімей. В Ананьївському центрі обладнані дитяча кімната, більярдна та тенісна зали, масажна кімната та кімната відпочинку, а також тренажерна зала. У центрі регулярно проводять тренінги з психологами, семінари з актуальних проблемних питань, навчання з тактичної медицини, а також різні спортивні змагання. Створили й футбольну команду учасників АТО Скеля.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток