Зараз в ефірі:

Армійський вісник за 6-12 січня

12.01.2020
Армійський вісник за 6-12 січня

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше за тиждень у підсумковому випуску.

 

 

 

 

 



В Україні розпочались випробування нових далекобійних реактивних снарядів Тайфун-1 виробництва КБ Південне. Перший етап випробувань полягав у пусках на мінімальну відстань. Наступний передбачає запуск 122 міліметрових реактивних снарядів системи на максимальну дальність, яка складає 40 кілометрів.

У Карпатах на літаку Іл-76МД випробували систему запобіганню зіткненню із землею. Складний елемент пілотування здійснили неподалік гори Говерли. За результатами перевірки, всі системи літака працювали успішно. ІЛ-76 отримав  сертифікацію, яка дозволяють виконувати польоти відповідно до вимог ІСАО.

На Вінниччині створена 35-та змішана авіаційна ескадрилья, що призначена для оперативного повітряного забезпечення діяльності Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Відзначається, що до кінця 2020 року на озброєння ескадрильї перебуватиме три типи авіаційної техніки – гелікоптери Мі-2, Мі-8 та літаки Ан-26. В перспективі парк бойових гелікоптерів доповнить Мі-24.


Фахівці Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що у Харкові за весь час війни на сході України прийняли у себе понад 26 500 військовослужбовців різних силових відомств. Лише за минулий рік понад 2500 бійців, постраждалих унаслідок бойових дій на Українському Донбасі, отримали необхідну допомогу і зараз повністю здорові, або ж успішно рухаються курсом одужання.

В Україні розробили спеціальні магнітометричні датчики для БПЛА, які здатні виявляти боєприпаси, що не розірвалися. Їх монтують на коптер, який виконує обліт необхідної ділянки місцевості на висоті 5-10 метрів і визначає не лише місця перебування вибухонебезпечних предметів, а і їхні контури. Застосування таких безпілотних апаратів економить час на розвідку місцевості, у порівняні з працею сапера, який використовує робототехніку.


Державне авіаційне підприємство Україна, що забезпечує повітряні перевезення вищих посадових осіб, передало Повітряним Силам ЗС України три комплекти лопатей для гвинтокрилів Мі-8. Як відомо, українська військова авіація має проблеми із забезпеченням гелікоптерів лопатями, особливо гелікоптерів Мі-24.


Дослідний зразок модернізованого винищувача МіГ-29МУ2 готують до державних випробувань. На початку 2018 року інформаційне агентство оборонно-промисловий кур’єр повідомляв про модернізацію двадцять дев’яток до покоління 4+. На літак планували встановити ракетно-бомбове озброєння з телевізійними головками наведення. Також на борту мали з’явитися засоби аудіовізуального зв’язку.  Їх використання допомагає аналізувати дії пілотів та навчати майбутніх льотчиків.


Миколаївські фахівці суднобудування взяли участь у розробці проєкту патрульних катерів для Нідерландів. Корпус кораблів виготовляється з алюмінію, пластику та армованого скловолокна. В конструкції застосовано підводне крило, що знижує спротив води й зменшує витрати пального. Також катери оснащені системою переробки вихлопних газів, що відповідає найсучаснішим екологічним вимогам.


Російську блогерку, яка порушила правила в’їзду-виїзду на територію Автономної Республіки Крим, прикордонники виявили в Борисполі під час виїзду з України. Протягом минулого року Держприкордонслужба відмовила у в’їзді в Україну понад семи тисячам трьохсот громадянам РФ, стосовно яких діяла заборона в’їзду чи які перевищили термін перебування або про котрих була наявна інформація, що вони незаконно відвідували окуповані території.

Американські науковці створили інноваційний квантовий матеріал з оксиду самарію-нікелю, що є невидимим для інфрачервоних детекторів. Тканина, потрапляючи в об’єктив інфрачервоної камери, вводить в оману датчик, відокремлюючи температуру об’єкта від його силуету, що дозволяє зробити предмет невидимим. Якості матеріалу дозволяють приховати військові автомобілі та літаки від сучасних систем спостереження.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток