День з 56-ою окремою мотопіхотною Маріупольською бригадою

День з 56-ою окремою мотопіхотною Маріупольською бригадою

Чергові факти про наші бригади. Цього разу пропонуємо вам дізнатися про 56 окрему мотопіхотну Маріупольську бригаду.

1. У лютому 2015 року розпочала своє формування 56 – окрема мотопіхотна бригада з мобілізованих військовослужбовців. Згодом, до складу бригади приєднали 23, 21, 37 батальйони

2. Від початку створення частини, особовий склад виконував бойові завдання в секторі «М»: Маріуполь, Широкине, Водяне, Павлопіль, Гнутове. За деякий час бригада отримала пункт постійної дислокації – Маріуполь.

3. За 3 роки бригади змінилось 3 командири:

2015 – Мельник Андрій  Вікторович

2016 – Перець Сергій Степанович.

2018 – Іванов Ігор В’ячеславович.

4. У 2017 році військова частина тримала під наглядом Кримські рубежі. А військовослужбовці 23 та 37 батальйонів і розвідники продовжували виконувати бойове завдання в зоні АТО.

5. У 2017 році виходить книга Олексія Петрова (колишнього бійця 37 бату) «Кофе со вкусом пепла». Саме в ній автор описав те, що відбувалося в районі АТО у 2015 році та про будні бійців на війні.

6. На 3-тю річницю в бригаді розробили та випустили свій, бригадний нагрудний знак. Нагороджуються ним військовослужбовці, які проявили сумлінність у виконанні службових обов’язків та не менше ніж рік прослужили в частині.

7. Цього ж року, на День Незалежності України, Президент Петро Порошенко вручив командиру бригади новий бойовий прапор. 56 бригада отримала нове найменування – Маріупольська.

 • Заступник комбрига 56 ОМБр: "Армія пройшла шлях від неандертальця з дубинкою, до космічного піхотинця з бластером"

  Дмитро Герасименко, заступник командира 56 ОМБр, розповів Армія fm про свій бойовий шлях і про розвиток однієї з наймолодших бригад в ЗСУ. Олена Кравченко: Як почалася ваша служба у ЗСУ? Дмитро Герасименко: Після 12 років служби і п’ятирічної перерви, моя служба почалася...

  детальніше
 • Військові 37 батальйону: Найкраще завдання – з якого повертаєшся без втрат

  Армія fm під час виїзного ефіру поспілкувалася із військовослужбовцями 37 батальйону 56 ОМБр Володимиром та Оленою. Наша порада – не лише прочитайте інтерв’ю, а й прослухайте його у записі, адже це виявилися дуже співочі гості з чудовими голосами. Олена Кравченко: ...

  детальніше
 • Сапери 56 ОМБР: "Кожен військовослужбовець, кожна бригада – всі разом ми єдина міць, яка стоїть на захисті нашої держави"

  АРМІЯ ФМ в гостях у 56 ОМБР поспілкувалася з саперами Юрієм Сіваком та Володимиром Соловейко. Андрій Давидов: Як ви потрапили до бригади? Юрій Сівак: Служба в нас розпочалася по мобілізації. Ми, до речі, з Володимиром потрапили одночасно, з одного військкомату з...

  детальніше