Зараз в ефірі:

«Ігри Героїв» відбудуться в онлайн форматі

19.02.2021
«Ігри Героїв» відбудуться в онлайн форматі

Ігри Героїв  це ініціатива, яка об’єднує ветеранів та людей з інвалідністю через популяризацію здорового способу життя. Ігри проводяться серед ветеранів Збройних сил України, а також цивільних з інвалідністю. В ефірі Армія FM очільник проєкт Роман Линдов розповів про новий формат змагань.

 

 

 

Сергій Жуковський: Коли було започатковано проєкт та з чого все починалося?

Роман Линдов: Ми започаткували проєкт «Ігри героїв» у 2016 році. Перші змагання у нас відбулися в Києві 22 травня 2016 року. Протягом останніх чотирьох років ми організували понад двадцять змагань, в тому числі три міжнародних змагання з гостями з США, ветеранами з Грузії, Великої Британії. Тому історія проєкту чимала.

Сергій Жуковський: До проєкту долучаються військовослужбовці, ветерани?

Роман Линдов: Так, нажаль, війна триває, люди отримують поранення, тому проєкт й досі актуальний. Ветеранам потрібна реабілітація, потрібний пошук себе після поранень. Саме у цьому ми й можемо для них посприяти.

Сергій Жуковський: Чим займаються люди, які долучаються до проєкту?

Роман Линдов: Ми пропагуємо пошук себе через спорт, пропагуємо реабілітацію через залучення до спортивних заходів, залучення до спортивної сім’ї. Не треба сидіти вдома, є люди зі схожими інтересами, їх багато. Тому, займайтесь спортом та розвивайтесь.

Сергій Жуковський: Які дисципліни містить турнір?

Роман Линдов: Наразі, проєкт «Ігри героїв.Онлайн» включають дев’ять дисциплін: підтягування, гирьовий спорт, кросфіт, гребля на гребному тренажері, а також паверліфтинг.

Сергій Жуковський: 18 лютого 2014 року під час Революції Гідності Ви отримали поранення, втратили кисть та отримали опіки 30% поверхні тіла. Спорт та професійні заняття кросфітом допомогли пройти реабілітацію і стати найсильнішим адаптивним атлетом в Україні. А також посісти третє місце на всесвітніх змаганнях з кросфіту для адаптивних атлетів у Канаді влітку 2018 року та четверте місце на змаганнях Wodapalooza у Маямі, США взимку 2019 року. Але коли Ви долучилися до ігор?

Роман Линдов: Долучився у 2016 році. Я з хлопцями готувався до перших змагань, які відбулися в травні. З кросфітом я познайомився на початку 2016 року. Спорт допоміг знайти себе та зрозуміти, що все можливо. Нічого не закінчується після поранення, є шлях куди рухатись і не можна зупинятися.

Наталія Шмарко: Як проходять ігри за кордоном?

Роман Линдов: Формат такий самий, як і в Україні. Але вони набагато більші й вони залучають аудиторію з усього світу. Якщо ми говоримо про змагання Wodapalooza у Маямі, то це треті найбільші змагання у світі. Тобто там беруть участь в усіх категоріях, близько 1600 учасників, там беруть участь зірки світового кросфіту. Це абсолютно інший рівень, змагання проходять в центрі Маямі, прямо на набережній. Відбір на ці змагання проходить саме так, як ми будемо проводити наші онлайн-змагання зараз. Люди з усього світу виконують комплекси вправ, записуючи їх на відео, надсилають нам результати. Організатори перевіряють і затверджують хто виграв, хто посідає перші двадцять, чи десять місць та поїде на змагання до Маямі чи в інше місце змагатися вживу.

Сергій Жуковський: Як зараз долучитися до проєкту?

Роман Линдов: Наразі, кожний атлет займається окремо, у своїх залах. Формат онлайн, який ми передбачили це можливість з власного залу, з власного міста бути долученим до цих змагань і брати участь в них.

Сергій Жуковський: Як відбувається процес реєстрації, вона стартувала 15 лютого та триватиме до 12 березня?

Роман Линдов: Так, а після реєстрації з 14 березня по 28 березня розпочнеться етап виконання завдань.Тобто, в цей час люди можуть безмежну кількість разів пробувати виконати, записувати, виставляти свої результати, орієнтуватися на результати інших та вдосконалювати власні. Кожен учасник повинен зареєструватися на сайті спортивної платформи “Winwod”, вибрати змагання, у якому хоче взяти участь, виконати його у спортивному залі під відеозапис. Організатори змагань та сертифіковані судді з кросфіту перевірятимуть відео всіх учасників та визначать переможців та призерів.

Наталія Шмарко: Чи можуть жінки брати участь у змаганнях?

Роман Линдов: Ці змагання гендерно рівні, тому жінок ми також запрошуємо. Жінки також беруть участь. Наприклад, на змаганнях на Контрактовій площі, що відбувалися у 2019 році у нас брали участь понад тридцять п’ять жінок. У них власна жіноча категорія.

Наталія Шмарко: А яким чином триває процес підрахунку результатів?

Роман Линдов: Є сайт, який проводить нам змагання, кожне змагання проводиться під ключ. Оцінюють учасників професійні судді, які перевіряють кожне відео, а саме правильність запису відео та правильність виконання вправ на відео. Саме тому ми зняли відеоінструкції, яка є двома мовами англійською та українською. Щоб люди перед виконанням розуміли, що від них вимагається, як це правильно зняти, щоб потім не було проблем та питань.

Відеоінструкцію можна знайти тут.

Наталія Шмарко: Чи можна стати глядачем таких змагань або переглянути найкращі відео?

Роман Линдов: У нас буде змонтоване фінальне відео з найкращими кадрами та моментами, а також деякі відео потраплять до наших соціальних мереж Фейсбук та Інстаграм.

Запрошуємо усіх ветеранів та ветеранок реєструватися та долучатися до проєкту «Ігри героїв. Онлайн». Ми це робимо для вас, для популяризації здорового способу життя, для залучення в спільноту та пропагування правильного вибору в житті. Ми чекаємо на кожну заявку.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток