Зараз в ефірі:

Мандруємо Україною, залишаючись вдома

09.04.2020
Мандруємо Україною, залишаючись вдома

Ти планував вперше відвідати Харків, щоб побачитися з побратимом, з яким потоваришував під час ротації три роки тому? Чи в 2020-му нарешті мав показати дружині цвітіння сакур в Ужгороді? А може, в квітні планував відрядження до Академії Сухопутних військ і вже марив знайомством із ошатним Львовом? Чи ще торік ваша родина складала маршрут прогулянок весняною Одесою..?

 

 

 

Як би там не було, але загальнонаціональний карантин вніс корективи у плани кожного з нас. Але щоб люди могли подорожувати, хай навіть віртуально, гіди з усієї України об’єдналися. Про ініціативу #карантинмандри нам розповіла ініціаторка цього проєкту – відомий столичний гід Софія Грабовецька.

З початком карантину українські екскурсоводи засумували за допитливими туристами та можливістю знайомити їх із новими містами. Ідею створити так звану платформу для віртуальних мандрівок Софія Грабовецька почерпнула у своїх європейських колег. Саме вони першими на своїх сторінках у соціальних мережах почали розповідати про міста, в яких живуть і працюють, аби розважити та підбадьорити підписників, які тижнями залишаються вдома. Згодом, схожі відео почали знімати й українські гіди з різних куточків нашої держави, але проблема полягала в тому, що ці онлайн екскурсії бачили лише їхні підписники та друзі. Софія ж вирішила об’єднати всіх екскурсоводів одним постом на своїй сторінці у Facebook. Вона зібрала всіх гідів, які захотіли долучитися до проєкту, склала розклад мандрівок і почала поширювати цю інформацію соціальними мережами.

Організатори вірять, що після завершення карантину завдяки проєкту українці вже матимуть списки найближчих поїздок і особисто відвідають міста, цікаві історії про які вони дізналися з відеоекскурсій.

Деякі гіди знімають відеоекскурсії просто зі своїх балконів чи подвір’їв, деякі – виходять із камерою в місто, хтось влаштовує презентації у власному помешкані. Записуватися на екскурсію немає необхідності. Достатньо перейти на сторінку потрібного вам гіда і виконувати його вказівки – кожен напише всю детальну інформацію за день до ефіру.

Мандрівки відбуваються на різних платформах: у прямих ефірах Facebook, YouTube та в програмі Zoom. Безкоштовно. Ці мандрівки можна буде переглядати повторно, оскільки вони зберігатимуться на цих платформах.

Віртуально мандрували українці вже Чернівцями, Харковом, Кривим Рогом, Києвом, Івано-Франківськом. Попереду - безліч цікавих екскурсій. Кожен гід повідомить тему й час, а також надасть посилання на прогулянку на своїй сторінці у Фейсбуці. Всі деталі дублюватимуться під цією публікацією. 

Розклад найближчих мандрівок:

10 квітня о 13:00 – Київ, Sofia Hrabovetska, прямий ефір у Facebook;

10 квітня о 16:00 – Полтава, Анна Шендрик, прямий ефір в Youtube;

11 квітня о 13:00 – Дніпро, Anton Anatoliyovich, прямий ефір у Facebook;

11 квітня о 19:00 – Ужгород, Марія Заболотна, конференція Zoom;

12 квітня о 17:00 – Вилкове та Дунайський заповідник, Yaroslav Kozak, конференція Zoom;

13 квітня о 19:00 – Вінниця, Tanya Rybak, конференція Zoom;

14 квітня о 18:00 – Луцьк, Дмитро Безвербний, конференція Zoom;

15 квітня о 16:00 – Мукачеве, Maks Adamenko, конференція Zoom;

16 квітня о 14:00 – Маріуполь, Христина Ханча, конференція Zoom;

17 квітня о 19:00 – Запоріжжя, Roman Akbash конференція Zoom;

20 квітня о 19:00 – Львів, Taras Kobryn, конференція Zoom;

21 квітня о 14:00 – Херсон, Андрій Селецький, прямий ефір у Facebook;

21 квітня о 19:00 – Київ, Діана Козелкова, запис;

23 квітня о 19:00 – Ужгород, Владислав Товтин, конференція Zoom;

24 квітня о 19:00 – Мукачеве, Ihor Huledza, конференція Zoom;

25 квітня о 12:00 – Рахів, Olga Shkuro, конференція Zoom;

26 квітня о 15:00 – Херсон, Віталий Бугаєнко, прямий ефір у Facebook.

Тож карантин – це не привід сумувати, панікувати чи впадати у відчай. І навіть якщо він кардинально змінив ваші плани, шукайте можливість дізнатись для себе щось корисне. Нині найважливіше – піклуватися про здоров’я і підтримувати гарний настрій. Із побратимом можна поки спілкуватися телефоном, цвітінням сакур – милуватися віртуально, а в службове відрядження ви обов’язково поїдете після завершення карантину. Завдяки ж професійним українським гідам і #карантинмандри потім ще багато років розповідатимете, як колись, у 2020-му, завдяки карантину побачили всю Україну.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток