Зараз в ефірі:

Найнебезпечніша професія

28.04.2020
Найнебезпечніша професія

За ініціативою Міжнародної організації праці  для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці

 

 

 

 

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, які загинули та отримали травму на виробництві, вперше проведеного американськими та канадськими працівниками у 1989 році. В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України  від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Всесвітній день охорони праці встановлено для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Професія військового залишається найнебезпечнішою у світі. Під час бойових дій військовослужбовці ризикують найціннішим — своїм життям та здоров`ям. Також під час несення служби військовослужбовці кожен день стикаються зі зброєю, вибухонебезпечними предметами, новітніми зразками військової техніки, а у цьому році ще із смертельним вірусом. А тому військовослужбовцям вкрай важливо під час несення служби суворо дотримуватися правил з техніки безпеки та берегти життя і здоров`я особового складу.

Цьогоріч темою Всесвітнього дня охорони праці — стала боротьба з пандемією COVID-19,смертельно небезпечної недуги. Визнаючи, який великий виклик постає перед урядами, роботодавцями, працівниками та світовою спільнотою загалом, зважаючи на боротьбу з пандемією COVID-19, цьогорічний Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі зосередить увагу на спалахах інфекційних захворювань на роботі, приділяючи особливу увагу пандемії COVID-19.

Першочергові оцінки Міжнародної організації праці , що через пандемію коронавірусної інфекції, що поширилася світом, збільшуються ризики зростання безробіття і неповної зайнятості, скорочення робочого часу, суттєвого зниження заробітної плати та доходів працівників тощо.

За оцінками Міжнародної організації праці, щорічно відбувається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів, і від близько 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного результату. Кожен день у світі вмирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5000 осіб, в рік - від 2 до 2,3 мільйона осіб.

Пам’ятаймо завжди, дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого  – людського життя. 

Сьогодні у Всесвітній день охорони праці закликаємо - дотримуйтесь правил з техніки безпеки та бережіть здоров`я своє та оточуючих !

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток