Зараз в ефірі:

Що робити в День доброти

12.11.2020
Що робити в День доброти

Саме у цей день 1998 році в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, у якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Велика Британія, США. Згодом до руху приєдналися й інші країни.

 

 

 

 

 

Офіційно Всесвітній день доброти був заснований у Сінгапурі 18 листопада 2000 року на ІІІ конференції Руху доброти. Учасники руху творять добро по всьому світу, таким чином надихаючи мільйони людей на хороші вчинки. Була ухвалена "Декларація доброти", згідно з якою мета руху — "творити добріший і наповнений співчуттям світ". Спеціально для цього дня французький художник ОРЕЛЬ створив символ — відкрите серце.                                                                                                                                           

Згідно з дослідженням японських і американських психологів, чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими почуваємось. На думку вчених, хто висловлює свою подяку, ніжність й інші добрі почуття до людей у конкретних повсякденних справах, не лише з великим оптимізмом дивляться на світ, але й фізично почуваються краще і загалом в житті більш гармонійно.

Своєю чергою, вчені Мічиганського університету (США) вважають, що добрі люди менше хворіють. Вони також зазначили, що чуйні люди живуть в середньому на дев’ять років довше, ймовірно, завдяки тому, що в них кращий імунітет і здоровіше серце: адже, коли людина робить щось хороше іншим, у неї підвищується рівень лімфоцитів і розширюються судини. Коли людина допомагає іншим, її мозок виробляє велику кількість ендорфінів, так званих гормонів щастя, також відомих, як природне знеболювальне. Крім того, ендорфіни мають заспокійливий ефект, нейтралізують дію стресу та полегшують депресію.

За роки свого існування День доброти набув своїх добрих і світлих традицій. У цей день у багатьох країнах заведено дарувати квіти та усмішки, робити щирі компліменти та добрі вчинки, говорити приємні слова, адресовані як близьким, так і незнайомим людям.

Відзначати Всесвітній день доброти дуже просто! Все, що вам потрібно — це зробити добру справу. Наприклад:

- сказати теплі слова побратимам;

- привітати товаришів по службі та пригостити їх смачненьким;

- притримати двері для людини, що йде позаду;

- бути ввічливими за кермом;

- організувати для своїх близьких приємне свято;

- подякувати батькам;

- частіше обіймайтися!

Зробімо цей день сповненим добром разом!

Фото: 24 ОМБр імені короля Данила

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток