Зараз в ефірі:

Топові факти про 143-й центр розмінування

10.12.2019
Топові факти про 143-й центр розмінування

1. Центр розмінування створений у 2001 році для підготовки фахівців із розмінування території Південного Лівану, а також гуманітарного розмінування території України за міжнародними стандартами.

2. Особовим складом Центру здійснено перевірку та розміновано територію площею близько 200 га, виявлено та знищено понад 130 тис. вибухонебезпечних предметів.

 

 

3. Центр розмінування має у своєму складі бойові та навчальні підрозділи, що створює умови для швидкої імплементації здобутого бойового досвіду в навчальні програми підготовки. Підготовка в центрі здійснюється за трьома напрямами: "РОЗМІНУВАННЯ", "ВОДОЛАЗ", "КІНОЛОГ".

4. Упродовж останніх чотирьох років, а саме з вересня 2015-го, на базі Центру розмінування інструктори Збройних Сил Канади готують українських військових за напрямом пошуку, знешкодження (знищення) саморобних вибухових пристроїв.

5. Особовий склад Центру бере участь у міжнародних миротворчих операціях в Ісламській Республіці Афганістан, Косово, Демократичній республіці Конго. Це дало змогу у 2014 році фахівцям центру виконувати бойові завдання в зоні проведення АТО/ООС, маючи реальний бойовий досвід.

6.За весь час проведення АТО/ООС у Центрі розмінування не було жодної бойової втрати.

7. 36 військових Центру розмінування за мужність, високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджені високими державними нагородами.

8. Центр розмінування на державному рівні виконує функції органу сертифікації та інспектування в системі протимінної діяльності в Україні, що є обов’язковою умовою забезпечення якості розмінування.

9. У рамках міжнародного співробітництва Центр розмінування відвідало понад 100 іноземних делегацій з ООН, США, Канади, Німеччини, Французької Республіки, Великої Британії та інших країн. Тільки за останні декілька років на озброєння Центру уряди США, Канади та Франції передали сучасного обладнання та спорядження (роботизовані системи для проведення робіт з розмінування TALON, захисні костюми та шоломи, системи дистанційного керування підривом тощо) на суму понад 4 млн. доларів США.

10. Військові Центру розмінування регулярно беруть участь в обміні досвідом, міжнародних навчаннях та підвищенні кваліфікації у США, Франції, Німеччині, Нідерландах, Греції, Польщі, Канаді, Швеції, Бельгії.

11.Завдяки широкому міжнародному співробітництву військовики Центру розмінування активно опановують іноземні мови. Понад чверть особового складу сьогодні вільно володіє англійською, як мовою міжнародного спілкування.

12. Девіз кам'янецьких саперів: "Без права на помилку".

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток