Зараз в ефірі:

В 2019-МУ ЛЬВІВСЬКІ ЗБРОЯРІ ДОСТРОКОВО ВИКОНАЛИ ДЕРЖАВНЕ ОБОРОННЕ ЗАМОВЛЕННЯ

27.12.2019
В 2019-МУ ЛЬВІВСЬКІ ЗБРОЯРІ ДОСТРОКОВО ВИКОНАЛИ ДЕРЖАВНЕ ОБОРОННЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Державне підприємство Львівський бронетанковий завод - важливе оборонне підприємство військово-промислового комплексу України, одне із найбільших виробництв Львівщини. Завод, який цього року відсвяткував 75-річчя, виробляє модернізує та ремонтує бронетанкову техніку для Української армії і для закордонних замовників. З яким досягненнями зброярі завершують 2019 рік розповідав в ефірі Армія ФМ Олексій Мазурін.

 

Завод має гарну славу, як в Україні, так і за кордоном. Тут виробляють, модернізують і ремонтують танки Т-55 і Т-72, які стоять на озброєнні і залишаються популярними у багатьох арміях світу, танки Т-64 (основні такни в ЗСУ), БМП-1, інженерні машини ІМР-2, БМР-2, БТС-4. Продукція заводу відправляється з Львівщини в усі куточки світу - в Африку, в країни на Близького і Середнього сходу, до Азії та навіть за Атлантичний океан. Завод регулярно бере участь у міжнародних виставках озброєння, де демонструє новинки, створені конструкторським бюро підприємства.

А українським винахідникам є чим пишатися - минулого року вони представили пресі новітню броньовану ремонтно-евакуаційну машину «ЛЕВ» на базі танку Т-72, яка обладнана 2-ма лебідками, бульдозерним обладнанням, гідравлічним краном та зварювальним апаратом. Ще однією розробкою є БРЕМ «ЗУБР» - машина на базі Т-55, що здатна рятувати танки на полі бою. Є ще відома броньована гусенична пожежна машина ГПМ-72 із цистерною на 20м3 (у машин попередників ГПМ-54 цистерна менша - на 9 кубометрів). Цей пожежний танк незамінний під час ліквідації складних пожеж. До слова ця машина цьогоріч брала участь і у міжнародному навчанні «Репід Трайдент».

Робота сьогодні на заводі кипить, адже львівські зброярі, мають велике замовлення від Міністерства оброни України - відновлюють техніку для бойових частин і з’єднань. І цього року замовлення української армії майстри і техніки виконали достроково. Точні цифри ми,звісно, дати не маємо права. Проте, як каже ТВО директор підприємства Богдан Шандра – це більше 15 танків Т-64 та ще десятки інженерних машин. Крім того, бригади майстрів із пересувними лабораторіями, інструментом та запчастинами регулярно виїжджають в райони проведення Операції об’єднаних сил. Там в польових умовах вони ремонтують військову техніку. За 2019 рік – більше півсотні танків були відремонтовані технічними бригадами на виїзді.

На наступний 2020 рік конструкторське бюро заводу та інженерний склад мають амбітні плани. Свої секрети вони поки що не розкривають, проте натякають,що в майбутньому завод планує збільшити спроможності щодо ремонту і, можливо, ми побачимо новітні модифікації гусеничних машин.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток