Зараз в ефірі:

"Військові тату особливі, ветерани бачать малюнок і їм є про що поговорити", - власники тату-салону "Der Igel"

03.10.2017
"Військові тату особливі, ветерани бачать малюнок і їм є про що поговорити", - власники тату-салону "Der Igel"

В гостях Євген Ярило та Євген Гущин, власники майстерні тату "Der Igel" ("Їжачок")

 

Хто придумав назву для тату-студії?

Євген Ярило: Хотілося б, щоб назва була і брутальна, оскільки це ветеранський бізнес, і паралельно мімімішна, адже тату - це цивільна справа. "Der Igel" німецькою в перекладі їжачок.

До студії ким ви були? Чим займалися?

Євген Ярило: Студія складається з двох людей. З мене і мого брата, Євгена Гущина, він і являється майстром татуювань. Я був на фронті в складі аеророзвідки. Це підрозділ, який корегував і розвідував деякі позиції. Це починаючи з 2014 і в кінці 2016 я закінчив свою діяльність людини, що їздить на фронт. У нас була ціль, аби армія була оснащена новими технологіями: безпілотники та засоби спостереження.

Життя проходить і повернутися з фронту і взятися за свою справу це досить важко. Але рішення прийнято і я хочу не зірватися.

Чи важко було перейти від військового до цивільного життя, тим паче до бізнесу?

Євген Ярило: Якщо людина вирішила змінити свій шлях, то це буде складно. Я радий, що є проекти , які допомагають підтримати це рішення. Мені допоміг центр Аксіос, там гарні психологи та юристи. Вони надали мені консультації з чого я вирішив, що я вирішив, що я можу почати нове життя. Мій брат надихнув мене інтерес до цієї справи і ми зробили студію тату в Києві.

 

Які найнезвичніші татуювання, яке доводилося робити?

Євген Гущин: Тарас Шевченко у вигляді вінцент вегас, кримінального чтива на грудях. Проте хлопець, що робив це татуювання обіцяв повернутися і зробити на іншому боці Івана Франку в такому ж стилі.

Чи є у вашому салоні Der Igel знижки?

Євген Ярило: Ми позиціонуємся як ветеранський бізнес. Тобто ми даємо суттєві знижку військовослужбовцям та волонтерам. Ми даємо велику знижку людям, які роблять татуювання із державною символікою. Ціни у нас низькі, адже ми нещодавно відкрилися. А взагалі ми з повагою відносимося до людей які захищають Україну.

 

Чи можете радити відвідувачам, яке тату краще зробити?

Євген Гущин: Так, це дуже великий відсоток людей. Ми з ними визначаємося спочатку з розміром, потім зі стилем, з малюнком і з кольором. По часу це може зайняти години дві. Але у висновку люди йшли задоволені, або уже з татуюванням, або ж з ідеєю.

Плани на майбутнє?

Євген Ярило: Лазерна технологія, що виводить тату. Процедура як правило не одна. Лазер фарбу відразу не видаляє, він спочатку дрібнить, а потім лімфа виводить часточки цієї фарби. Такий апарат дуже дорогий від 2х тисяч до 26 тисяч доларів. Проте у нас є український виробник, де працюють чудові хлопці та дівчата, що запропонували такий апарат по дуже прийнятній ціні, як для ветеранів.

Тобто, я сподіваюсь, що наша студія з часом матиме такий апарат. Для чого? Для того, аби люди виправляли свої помилки. Або ж хтось хоче перебити тату, а малюнок не перекриває ту частину, яка зроблена було до того.

Що дешевше видалити чи набити татуювання?

Євген Ярило: Воно може бути в однакову ціну. Проте набити це один сеанс, а видалення може бути й 5 сеансів. Виходить в п’ять разів дорожче.

 

Розкажіть про проект "Тризуб тату вікенд"?

Євген Ярило: Починаючи бізнес студію, ми з Євгеном поїхали в місто Карлівка Донецької області, це 5 км від лінії зіткнення. Там є неймовірний стоматологічний проект, вони лікують бійців в АТО. Стоматологи Тризуб дентал мають мобільні і стаціонарні кабінети і на базі цього кабінету ми з ними домовилися провести Тризуб тату вікенд. За три дні у нас закінчилась голки та фарба, ми набили 13 татуювань. У прифронтовій зоні татуювання державних символів робимо безкоштовно. І був дуже крутий фітбек. Місцевий мешканець на руці зробив тату з гербом та державним прапором. Не безкоштовно робимо інші татуювання, але дешевше ніж в Києві.

Які знижки ви робите військовим?

Євген Ярило: 25%, але по складності можемо домовлятися.

Найцікавіші татуювання в АТО?

Євген Гущин: Для мене вони всі особливі. Багато хто довіряє мені, і дизайн я розробляю сам.

Військові тату вони особливі. Кожна бригада має свої знаки. І коли люди зустрічаються в цивільному житті, вони по тату бачать, що він побратим і їм є про що говорити. Це братерство, відчуття ліктя (підтримки). 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток