Зараз в ефірі:

Як стати щасливим?

20.03.2020
Як стати щасливим?

Кожна людина прагне бути щасливою та бути задоволеною повнотою життя. Враховуючи, що прагнення до щастя є головною метою людства, Генеральна Асамблея ООН 28-го червня 2012- го року, на своєму 118-му пленарному засіданні прийняла відповідну резолюцію, в якій запропонувала відзначати Міжнародний день щастя і постановила щорічно проводити його 20-го березня.

 

 

 

Цікаво, що ініціатива святкування Дня щастя належить Королівству Бутан. Уряд цієї країни прагнув "зробити усіх громадян щасливими", там навіть зробили спеціальну Державну комісію народного щастя і Міністерство щастя, а загальноприйняте поняття валового внутрішнього продукту замінено Валовим національним щастям (саме цим показником визначається добробут нації). Ідея була цікавою, тому одразу знайшла мільйони прихильників, в тому числі – у співтоваристві ООН.

Традицій свята ще небагато, адже свято відносно нове. Втім щороку у різних країнах проводять семінари, конференції та тренінги, учасники яких розповідають про значення щастя для людини і діляться ідеями щодо поліпшення побуту і вдосконалення суспільства.

Щороку, приурочений до цього дня, публікується і Міжнародний індекс щастя, який враховує рівень доходу, очікувану тривалість життя, ступінь соціальної підтримки, особистої свободи, ставлення людей до корупції і щедрість народу.

За результатами минулорічної доповіді за рівнем щастя Україна посідала 138 місце. Між тим, найщасливішою країною світу стала Фінляндія, набравши найвищі оцінки за всіма критеріями. У десятці найщасливіших також Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія, Нідерланди, Канада, Нова Зеландія, Швеція та Австралія.

Так, як же стати щасливим? Сьогодні у день щастя поговоримо про основні секрети цього мінливого і такого бажаного почуття.

Відомо, що щасливі люди живуть довше. Дослідники старіння з Інституту Альберта Ейнштейна виявили, що 243 учасника-довгожителя мали позитивне ставлення до життя.

Для того, щоб бути щасливим, дуже важливі релігія і спорт. Доведено, що вони постачають нас порціями щастя - маленькими, зате регулярними.                                                                                              

Танок також могутня річ, він теж здатний приносити щастя. Танець зміцнює імунну систему, зменшує стрес і його негативні наслідки. А ще ,частіше посміхайтеся. Якщо ви навіть будете посміхатися, нехай на самоті і зовсім без причини, то м’язи подадуть сигнали в мозок, і вам дійсно буде радісно.

Хороша новина для всіх кофеманів. Кофеїн в розумних дозах не тільки підвищує уважність, він також може поліпшувати настрій. Кілька досліджень доводять наявність зв’язку між споживанням кофеїну і зниженим ризиком депресії і самогубств. При цьому в одному з цих досліджень, мова йде про вплив кави, а в інших - ще й про аналогічний вплив чаю.

До стимуляторів щастя можливо віднести і музику. Прослуховування музики у багатьох людей піднімає рівень щастя. Дослідження продемонстрували, що це дозволяє регулювати негативний настрій, а також заспокоює людей.

До атрибутів щастя можна віднести і подарунки. Бо не секрет, що їх дуже приємно не тільки отримувати, а й підносити. Тому частіше радуйте своїх рідних і близьких приємними сюрпризами у вигляді маленьких і великих подарунків. Такі знаки уваги роблять людей по-справжньому щасливими.

Психологи серед основних принципів щасливої людини називають подяку. Щодня треба практикувати мінімум 5 подяк: за життя, за улюблених, за події і зустрічі, за можливість бачити, чути, дихати, відчувати, любити. А також любов і довіру.

І ще одне. Формулюючи цілі, краще висловлюватись максимально конкретно і ставити цілі реально досяжні. Тоді ви неодмінно будете щасливішими!

Сьогодні, у День щастя ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! А ще подаруйте нині близькій людині хоча б краплиночку щастя…

Фото: 93-тя ОМБр Холодний Яр, Синодальне управління військового духовенства, 24 ОМБр імені короля Данила

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток