Зараз в ефірі:

Як знімали "Наші котики"

04.02.2020
Як знімали "Наші котики"

Нещодавно комедійний екшн «Наші котики» побачив світ і зібрав багато позитивних відгуків.

Ми дізнались про ідею створення стрічки, як проходив процес виготовлення кіно і що ж буде далі у режисера Володимира Тихого.

 

 

 

 

Анастасія Сіроговська: Як з’явилась ідея створення фільму?

Володимир Тихий: Вона з’явилась ще в 2015 році. Спочатку хотіли зробити серіал, навіть зняли три серії, але телевізійні канали не наважились на таку ідею в п’ятнадцятому році. Були сумніви саме з приводу бойових подій на Сході. Але серії вже були в інтернеті, і на флешках почали мандрувати передовими позиціями. Те, що історія потребувала життя, змусило нас зробити хід убік кінострічки. І в 2018  році ми почали роботу над зйомкою картини.

Анастасія Сіроговська: Де знімалась стрічка?

Володимир Тихий: Основні зйомки проходили у Києві та області. Якщо була потрібна важка техніка, тоді ми їхали під Чернігів та Десну. Звісно, кумедних історій було багато. Насамперед тому, що наші хлопці з самого початку добре вживались у свої образи. У нас є багато відео, які ми змонтуємо і скоро викладемо.

Анастасія Сіроговська: Чому ви обрали такий сатиричний жанр для зображення подій війни?

Володимир Тихий: Сатира в фільмі щодо російської сторони конфлікту. Ми намагались показати звичайних людей, щоб кожен міг упізнати в фільмі себе чи сусіда. Тому кіно близьке та зрозуміле для українського глядача.                                                                                                                     

Анастасія Сіроговська: Яким чином підбирали акторів?

Володимир Тихий: Були різні ситуації, іноді були й відмови від акторів, які працювали не тільки на українське кіно. Деяким акторам відмовляли в наступних серіальних проектах вже після участі в нашій картині. Але насамперед – це був проект, який започаткували друзі. Були проблеми з пошуком актора на роль професора, але нам все вдалось.

Анастасія Сіроговська: Розкажіть про іграшку котик? Чи правда, що вона лише в одному екземплярі?

Володимир Тихий: Звичайно – це ж український котик. Тому ми поки що зробили іграшку в одному екземплярі. Вона опинилась на знімальному майданчику випадково. Ми хотіли задіяти комунікаційний мем, що зараз гуляє, і таким чином художник втілив нашу ідею у життя. Зараз ми думаємо, яким чином зробити нашого, українського котика за демократичною ціною.

Анастасія Сіроговська: Що плануєте далі?

Володимир Тихий: Планів дуже багато. Герої ще не розкриті до кінця, вони мають що сказати глядачеві про ці події. З “котиками” потрібно робити продовження, і  ми про це думаємо.

 

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток