Зараз в ефірі:

Ігри Нескорених: в України 14 медалей!

30.09.2017

Наша збірна завершила змагання у перших для українських військових Іграх Нескорених з фантастичним результатом: 14 медалей (8 золота, 3 срібла та 3 бронзи).

15 людей особового складу взяли 14 медалей.

4 золота приніс своїй команді Павло Будаєвський. Він став першим у запливі вільним стилем на 50 метрів, 50 метрів на спині, 50 метрів брасом та на доріжці 100 метрів вільним стилем. 4 дистанції – 4 золота!

Золото до скарбнички збірної України принесли також Олег Зімніков – у бігу на дистанцію 1500 метрів, Василь Пашкевич у важкій атлетиці, капітан команди Олександр Писаренко у веслуванні на тренажерах із результатом 389 м за одну хвилину, а також львів’янин Роман Панченко у стрільбі з лука.

Володарями срібних медалей стали Олександр Ткаченко у бігу на 400 метрів, подолавши дистанцію за 54,54 секунди, Катерина Михайлова, Роман Панченко та Валерій Рак у командному заліку стрільби з луку та Дмитро Сидорук, також у стрільбі з луку.

Бронзові ж нагороди завоювали Сергій Торчинський, який у легкоатлетичних змаганнях показав третій результат у секторі для штовхання ядра (13,71 метра), Вадим Свириденко і Павло Мамонтов у веслуванні на тренажерах.

Вітаємо нашу збірну з успішною прем’єрою!