Іловайськ. Пам'ятаємо

Іловайськ. Пам'ятаємо

Чотири роки тому росіяни розстріляли колону військових, яким гарантували безпечний вихід. Саме на кінець серпня припав пік Іловайської трагедії.

В ході боїв українській армії, яка в більшості складалася із добровольчих батальйонів, вдалося взяти під контроль частину міста Іловайськ. Однак, після заходу значних сил регулярних російських військ, бійці опинилися в оточенні.

У ніч з 28 на 29 серпня Путін звернувся до так званих «сил ополчення» із закликом відкрити "зелений коридор" для українських військових.

29 серпня зранку російський офіцер прибув до Многопілля і повідомив українській стороні, що вихід має відбуватися без зброї. Через кілька годин українські військові організованими колонами почали рух з міста за попередньо домовленими з російською стороною маршрутами. Але їх прицільно розстрілювала російська артилерія.

Сьогодні, 29 серпня, рідні та побратими загиблих згадують своїх синів, батьків, чоловіків, які віддали життя за Україну. Їх час не лікує. А ми не маємо права забути! Вічна пам»ять полеглим і дякуємо за ваш подвиг тим, хто залишився живим!