Ірина Геращенко: попри радість сьогоднішнього дня, боротися далі аби звільнити усіх заручників

Ірина Геращенко: попри радість сьогоднішнього дня, боротися далі аби звільнити усіх заручників

Під час обміну заручниками в середу українська сторона передала бойовикам 233 особи, забрала – 73. Про це повідомила уповноважена Президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко. 

В інтерв'ю військовим кореспондентам в АТО одразу після звільнення заручників Ірина Геращенко розповіла про свої емоції та про те, як відбувався сам процес обміну. 

- Ми приїхали в Горлівку, окуповану українську, де ми співали Гімн, де ми кричали "Слава Україні" і мені здається, що хлопці з першої хвилини відчули - як їх чекали вдома. Вони говорять, що в шоці і ще нічого не розуміють. Потрібно їм зараз надати медичну реабілітацію, психологічну, допомогти з роботою, допомогти адаптуватися до мирного життя.  Насправді дуже довго боролися за звільнення українських заручників, але так само рветься серце, що не змогли витягти усіх і тому задача номер один, попри радість сьогоднішньго дня, попри щастя рідних дорогих людей, боротися далі аби звільнити усіх заручників. Особливо наших військових, які знаходяться в Макіївській клонії.  Президент України  напередодні дня звільнення, знаючи що ми добилися серйозних успіхів,  поставив задачу - не зупинятися, боротися аби була друга хвиля звільнення, аби хлопці не чекали довго в заручниках.

Нагадаємо, за інформацією  СБУ, в ОРДЛО залишаються заручниками ще 103 особи.

ФОТО зі сторінки в ФБ Ірини Геращенко