Іван Журавльов: спогади як заходили у Слов'янськ та піднімали український прапор

Іван Журавльов: спогади як заходили у Слов'янськ та піднімали український прапор

Один із тих, хто піднімав український прапор у Слов’янську, Іван Журавльов сьогодні ділився спогадами в ефірі проекту «Привіт в АТО» на «Армія FM».

«Коли ми підіймали прапор, відчувалося, що це заслуга всього українського народу. Ми розуміли, що ми на правильному шляху», - каже снайпер. За його словами, місцеві жителі відразу вигукували «Слава Україні!».  

«Люди дякували нам. Це надзвичайні відчуття!» - так Іван Журавльов згадує про свій вчинок, що відіграє велику роль у визволенні сходу України.  

Іван згадує як він разом з бойовими товаришами готувалися до взяття Слов’янська — щоденні розвідувальні походи до міста, вистежування ворожих позицій та підготовка до безпосереднього штурму міста. 

Чоловік розповів про випадок, коли під час з одного з розвідувальних виходів до міста, він зі своїми побратимами зняли прапор РФ з будівлі міськради Слов'янська і на велосипеді перед очами величезної кількості бойовиків вивезли з міста. Цей перший трофей, отриманий на цій війні, знаходиться у його командира. Загалом, вони по місту зняли ще 3 прапори бойовиків. Усі ці речі зберігаються у музеї АТО в м. Корсунь-Шевченківський, що на Черкащині. Саме звідти родом Іван Журавльов. 

Більше слухайте у записі повного ефіру програми  «Привіт в АТО»: https://soundcloud.com/armyfm/privt-v-ato050717-gst-van-zhuravlov