“ Усі події об'єднані ланцюжком поваги до сімейних цінностей нашої країни ”, - тренерка з інтуїції Юлія Кириленко

“ Усі події об'єднані ланцюжком поваги до сімейних цінностей нашої країни ”, - тренерка з інтуїції Юлія Кириленко

Цьогоріч стартують 4 соціальні онлайн-флешмоби, покликані сприяти зміцненню всеукраїнських сімейних цінностей. Які саме активності заплановані, де і коли вони відбудуться, в ефірі Армія FM розповіла організаторка масових заходів та тренерка з інтуїції Юлія Кириленко.

 

 

 

 

Нікіта Гросс: Які флешмоби ви разом з холдингом «НАС» плануєте провести цього року?

Юлія Кириленко: Організовуємо чотири сімейні онлайн-флешмоби: «Моя мама найкраща», «Моя дитина найкраща», «Мій батько найкращий» та «Моя родина найкраща». Усі події об'єднані ланцюжком поваги до сімейних цінностей нашої країни. Стати учасником досить легко: всього за декілька кліків зареєструватися на сайті та виставити світлину, використовуючи хештег відповідно до дати.

Нікіта Гросс: Чим цьогорічні заходи відрізнятимуться від тих, що були проведені у 2021-му?

Юлія Кириленко: Минулого року ми мали багато партнерів, які проводили розіграші та дарували нашим учасникам різноманітні смаколики. Цьогоріч їх буде ще більше. Також у Маріїнському парку відкрили пам’ятний знак у формі валуна, присвячений матерям України. Пам’ятник назвали «Моя мама – найкраща», адже на валуні викарбувані малюнки, що створили для своїх матерів діти, які лікуються в «Охматдиті». Цьому каменю майже два мільярди років. Ми назвали його “Валун мрій”. Кожен охочий може доторкнутися до нього й загадати бажання, яке неодмінно здійсниться.

Нікіта Гросс: Розкажіть, де і з якою метою ви плануєте відкрити Алею блогерів?

Юлія Кириленко: 19 травня відбудеться благодійний аукціон, присвячений Дню Європи в Україні. В цей день ми збиратимемо кошти для лікарні “Охматдит”. Щоб торги відбувалися цікавіше, ми вирішили нагороджувати статуетками в формі лайків унікальних, чесних та відкритих інфлюенсерів, на яких варто рівнятися. Блогери в сучасному світі - це приклад для нашої молоді. Тому 29 травня, в День Києва, відкриємо першу в Україні та в світі Алею блогерів у центрі міста – на вулиці Басейній. Щоб взяти участь в акції, потрібно зареєструватися на сайті та відзначитися в номінації, за яку хочете отримати нагороду.

Нікіта Гросс: З якою метою започатковані усі ці проєкти?

Юлія Кириленко: Мета цих заходів - підвищити значимість сім'ї в розрізі державної позиції, привернути увагу суспільства та усталити розуміння, що сім'я – це маленька держава, а ще прищепити любов до себе, до ближніх та до країни, що особливо важливо у наші непрості часи.

Катерина Даценко: Чому, на вашу думку, сім'я - це маленька держава?

Юлія Кириленко: На жаль, для більшості сучасних дітей сім'я - це не найважливіше в їхньому житті. Любов до себе, однозначно, є дуже цінною та важливою, але кожен із нас виростає та формує свій світогляд у колі сім'ї. Тому особисто для мене, сім'я - це маленька країна, спираючись на досвід спілкування в якій ми формуємо свою державу.

Катерина Даценко: Де можна довідатися про умови участі у флешмобі?


Юлія Кириленко: На моїй сторінці в Інстаграм є вся необхідна інформація щодо реєстрації та проведення заходів. Онлайн-флешмоб “Моя мама найкраща” відбуватиметься 8 травня з нагоди Всеукраїнського Дня матері. День Європи та День Києва проведемо 19 та 29 травня відповідно. 1 червня в лікарні “Охматдит” відбудуться заходи з нагоди Дня захисту дітей, тому саме цього дня ми проведемо онлайн-флешмоб “Моя дитина найкраща”. 19 червня можна буде взяти участь у флешмобі “Мій тато найкращий”. А завершить ланцюжок подій флешмоб “Моя родина найкраща” 8 липня.