" Я стою десь позаду артиста, але я його підтримую" - продюсер Саша Shen

" Я стою десь позаду артиста, але я його підтримую" - продюсер Саша Shen

Шлях співака, композитора та саунд продюсера Олександра, почався з опери, коли у 9-ть років він помітив, що має надзвичайний голос. Та займаючи перші місця на різноманітних конкурсах, він перейшов до джазу, навіть сформувавши свій кавер бенд. Проте, ця дивовижна людина знайшла своє покликання зовсім не у сольній кар'єрі, а в тому, щоб допомагати зіркам ставати Зірками.

"Робота з артистами надихає та дає сил", "Я стою десь позаду артиста, але я його підтримую" - казав у нашому ефірі Саша Shen.

- Якби у мене залишився один рік життя, я його пожертвував на...

- На порятунок рідкісних тихоокеаньских тварин - відповіла безмежна відданість іншим, нашого гостя.

Роботу людини, яка в дитинстві рівнялася на George Michaelа, та багатьох джазових виконавців, зараз ми можемо бачити: у різних шоу, як "Х-фактор", "Голос Країни", "Україна має талант", де Олександр був продюсером; у кіно та мультфільмах, де він себе явив, як талановитий композитор. А вже зараз, кожний артист може прийти до його власної студії.

Ось такий надзвичайний, та багатогранний Саша Shen, що завітав до нашої програми "На живо". Залишайтесь з "Армія FM", і будемо разом відкривати нові історії, наших виконавців.