МОЛОДЬ ОБИРАЄ ВІЙСЬКОВЕ МАЙБУТНЄ

 МОЛОДЬ ОБИРАЄ ВІЙСЬКОВЕ МАЙБУТНЄ

Виявляється сучасна молодь залюбки обирає професію військового. Про це в ефірі «Армії ФМ» розповів Олександр Корчак - начальника навчального відділу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

 

Сергій Жуковський: Наскільки збільшилась, чи навпаки зменшилась кількість бажаючих потрапити у військовий навчальний заклад?

Олександр Корчак: Починаючи з минулого року в нас почала збільшуватись кількість державного замовлення. У більшості військових вузів суттєво збільшився набір у порівнянні з минули роками. У 2015-2016 роках у нас було збільшення на 10-15 %, а в 2017 році і більше. Судячи із того, що на сьогоднішній день є то я скажу, що в нас дуже багато бажаючих потрапити до військового вузу. І дуже приємно, що ми маємо стільки надзвичайно патріотично налаштованої молоді, яка прекрасно розуміє, що в армії порядок і там є стабільність.

Сергій Жуковський: Дівчата подають документи на вступ?

Олександр Корчак: Для нас було великою несподіванкою, що кількість бажаючих поступити дівчат тільки збільшується. Єдине, що ми були обмежені граничними показниками набору дівчат, які визначаються Міністерством оборони України. Мова йде про обмеження проходження військової служби за військово обліковими спеціальностями. На скільки мені відомо це питання зараз розглядається і можливо ці показники зміняться.

Катерина Потапенко: Існує якийсь мінімальний бал по ЗНО?

Олександр Корчак: Нам кожного року задають це питання. Такого поняттям немає адже ми точно не знаємо, яка категорія до нас прийде і з яким балом. Кожного року ми не можемо визначити наш бал. Адже є такі люди, які приходять і проходять всю процедуру! Однак коли постає питання здачі оригіналів документів, особа чогось вирішує змінити свій вибір. Того тут не вирахуєш. Тим паче, що ми складаємо рейтинг по набраним конкурсним балам і потім його займаємо відповідно до державного замовлення.

Я хочу сказати нашим майбутнім вступникам і всім хто мене слухає, зважуйте своє рішення дуже добре, правильно обирайте навчальний заклад, а головне повірте у свої сили і все у вас вийде. Всіх чекаємо у нашому Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Мрійте і мрії обов’язково здійсняться!