Rapid Trident-2019: УКРАЇНЦІ УСПІШНО ВІДБИЛИ АТАКУ ВОРОГА

 Rapid Trident-2019: УКРАЇНЦІ УСПІШНО ВІДБИЛИ АТАКУ ВОРОГА

На Львівщині почалась активна фаза Міжнародних військових навчань Репід Трайдент-2019. Про це повідомив в ефірі Армія ФМ військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

Він розповів, що особовий склад 10-ї гірсько-штурмової бригади розгорнули польовий табір у лісовій місцевості, організували охорону та зайняли визначені для оборони рубежі. Пізно ввечері на українських воїнів уже був здійснений напад. Наші бійці його успішно відбили.

 

«Усе що відбувається зараз на полігоні має абсолютно наближений до бойових дій характер і скажу, що навіть журналістам не завжди вдається потрапити на ту чи іншу ділянку. Усі дії українських підрозділів оцінють представники НАТО та уважно спостерігають за кожним елементом»,- зазначив військовий журналіст.

Сьогодні РХБ батальйон відпрацював виявлення та знезараження техніки, яка зазнала хімічної атаки ворога в районі навчально-бойових дій.

Ануфрієв додав, що українські військові діяли злагоджено та чітко за командами керівників. Представни з Азербайджану та Швеції досить високо оцінили роботу українських біців РХБ захисту.

На навчаннях планується підготовка до контратаки, розмінування небезпечної місцевості, відпрацьовання елементів медичної евакуації наземним та повітряним шляхом.