Зараз в ефірі:

1 серпня 2014 року українські війська звільнили Красногорівку

31.07.2021
1 серпня 2014 року українські війська звільнили Красногорівку

Влітку 2014 року українська армія зупинила російський гібридний наступ на сході України, очистила від агресора значну територію Донецької та Луганської областей і зберегла державність. Місцеві мешканці, які побували під окупацією, з полегшенням сприйняли відновлення української влади.

 

 

 

 

Наприкінці липня 2014 року, просуваючись у напрямі Донецька, сили АТО брали під контроль донецькі передмістя. Завдання визволити Красногорівку командування Сектору «Б» поклало на дніпропетровський 20-й батальйон територіальної оборони, посилений спецназівцями з 3-го полку, добровольцями «Донбасу» і «Правого сектору», а також кількома одиницями важкого озброєння та бронетехніки.

1 серпня 2014 року дві штурмові групи сил АТО обійшли Красногорівку з півночі та зайшли у місто з тилу. Атака українських військ зі сходу стала абсолютною несподіванкою для бойовиків. Одна зі штурмових груп атакувала центральну частину міста з адмінбудівлями, водночас інша прочісувала південну, промислову частину Авдіївки.

Військовий спецназ діяв у північній частині міста. Нечисельна група 20-го БТрО сковувала та відволікала ворога на заході. Опорний пункт бойовиків в районі Собачої гірки був знищений мінометним вогнем. Оборона противника розвалилася майже відразу. Єдиною серйозною сутичкою став бій у районі міського військкомату. Силам АТО знадобився день для визволення Красногорівки.

У визволені від російського агресора міста повернулося мирне і повноцінне життя. Відновилися можливості для активної інтеграції жителів деокупованих міст та містечок у загальноукраїнський культурний, інформаційний, економічний простір.

Але війна триває. Ворог не припиняє підступних обстрілів позицій української армії та цивільних об’єктів, вбиваючи українців та руйнуючи усе на своєму шляху. Тому боротьба за звільнення нашої території від російських окупантів та відновлення територіальної цілісності, свободи та незалежності України триває.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток