1 жовтня — Міжнародний день музики

30.09.2019
1 жовтня — Міжнародний день музики

Цей день заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради (IMC) при ЮНЕСКО. Рішення про проведення Міжнародного дня музики прийнято на 15-й Генеральній асамблеї IMC у Лозанні в 1973 році. Серед ініціаторів Міжнародного дня музики було багато музикантів і композиторів, діячів міжнародних музичних організацій та товариств.

 

 

 

Мету цього свята визначили так: 

— Поширення музичного мистецтва у суспільстві; 

— Реалізація властивих ЮНЕСКО ідеалів миру та дружби між народами, розвитку культур, обміну досвідом і взаємного шанобливого ставлення до естетичних цінностей один одного, а також активне поширення музичного мистецтва для всіх верств суспільства в цілому.

Щорічно, цей Всесвітній день, День прекрасного та дивовижного світу музичного мистецтва відзначається проведенням чудових концертів та концертних програм, за участю кращих художніх колективів, музикантів та артистів. Повсюдно звучать безцінні твори й шедеври, що стали надбанням світової музичної культури. Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і відчути своє сьогодення  та поглянути з надією у майбутнє.

 Хай співає ваша душа! З Міжнародним днем музики! 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток