10 модернізованих танків відправляються на фронт

31.07.2019
10 модернізованих танків відправляються на фронт

Львівські ремонтники передають у війська чергову партію відремонтованої та модернізованої техніки. Про це в ефірі Армія ФМ повідомив військовий журналіст Анатолій Стельмах.

 

 

 

 

"Десять відремонтованих і модернізованих танків Т-64, Т-72, БРЕМ-1 – броньована евакуаційна машина та ГПМ-54 – так званий пожежний танк незабаром надійдуть у війська з ДП «Львівський бронетанковий завод».                                                                       

Як запевняє керівництво заводу такі відправки відбуваються кожного кварталу. Нерідко з передової техніку доставляють зовсім розбитою ворожими кулями та снарядами, зі слідами крові поранених – на перший погляд зовсім не придатну до застосування. Проте львівські майстри свою справу знають добре.                                                                              

Зазвичай, в залежності від ушкоджень і поломок на ремонт і апгрейд танку йде декілька місяців і близько 10 мільйонів гривень. Цікаво, що у ході ремонту нерідко залучають і екіпажі танків, які в майбутньому виконуватимуть бойові завдання саме на цій машині. Тож танкісти самі можуть вказати на певні недоліки, або надати конструктивні пропозиції, проконтролювати процес ремонту.                                                        

Львівське підприємство доволі відоме й за межами країни, адже виконує ремонт і поставку техніки у багатьох країнах світу. Укладені договори Заводу і з Міністерством оборони. На даний час вже реалізовано майже 50 відсотків від річного замовлення оборонного відомства", - розповів Стельмах.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток