10 ОГШБр: "Зробили по одному пострілу, цілі були уражені з першого разу"

08.02.2019
10 ОГШБр: "Зробили по одному пострілу, цілі були уражені з першого разу"

За кілька днів 10 гірсько-штурмова бригада знищила чотири одиниці техніки російсько-окупаційних військ.

Про це детальніше в ефірі Армія ФМ розповів представник бригади Гліб Бабич.

 

 

 

«За 5 діб було знищено КАМАЗ з живою силою ворога, два МТЛБ – броньовані гусеничні машини, на яких були встановлені ЗУ-23-2, які використовується ворогом для нанесення ураження по нашим позиція. Це досить потужна зброя. І КРАЗ, теж з бойовиками. Для цього застосовувалися 4 комплекси ПТУР. Вони зробили по одному пострілу, всі 4 постріли були влучними. Цілі були уражені з першого разу», - розповів Гліб Бабич.

Він також розповів, що в зоні відповідальності 10 ОГШБр немає загострення, військові лише реагують на провокації ворога.

«Коли вони намагаються підійти ближче і зробити агресивні дії, ми відповідаємо. Це і називається «адекватна відповідь». Ми не говоримо про загострення. Але подібні провокації, подібні спроби є постійними. Ми відповідаємо на це, щоб наступного разу вони 10 разів подумали перед тим, як до нас лізти», - уточнив представник бригади.

Він також підрахував приблизні втрати ворога.

«Я можу сам прикинути. У однієї вантажівки відділення – не менше 8-10 бойовиків і екіпаж МТЛБ –  мінімум дві людини, та розрахунок ЗУ – теж мінімально дві людини. Думаю, десь так. Там є загиблі, може є пораненні. Але ці тонкощі – питання до розвідки», - розповів Бабич.

За його словами, військових ЗСУ, які брали участь в операції, буде відзначено.

«Я не можу уточнювати ані імена, ані кількість розрахунків, але це ураження було нанесено різними розрахунками. Це не працювали одні і ті самі люди, це штатні розрахунки нашої бригади. Усі люди, які приймали в цьому участь, подані до нагородження», - наголосив Гліб Бабич.

фото: Гліб Бабич

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток