10 ОГШБр українським прапором з кульок привітала окупований Луганськ зі святами

29.12.2018
10 ОГШБр українським прапором з кульок привітала окупований Луганськ зі святами

Над окупованим Донбасом замайорів жовто-блакитний стяг із повітряних кульок. Таким чином 10-та гірсько-штурмова бригада привітала мешканців тимчасово-непідконтрольних територій з прийдешніми святами.

Про ідею і її реалізацію в ефірі Армія fm розповів військовослужбовець гірсько-штурмової бригади Гліб Бабич з позивний Лєнтяй.

«Ініціатива привітати мешканців тимчасово окупованих територій виникла у командира бригади. Ми вирішили таким чином її реалізувати. Думали запустити справжній прапор, але він міг би не долетіти до Російської Федерації. І якби впав на окупованій території, щоб виключити наругу над державним прапором, ми зробили його з повітряних кульок. Вітер був спрямований прямо на Луганськ, був стрімкий і потужний», - розповів Гліб Бабич.

Він також розповів, що оскільки акція відбулася зранку, російські найманці утрималися від обстрілу, оскільки за ними стежить ОБСЄ

«Думаю, вони були шоковані. Тому, що ці кульки і прапор протягнуло дуже добре вздовж їхніх позицій», - сказав військовослужбовець.

Гліб Бабич привітав українців на окупованих територіях з прийдешніми святами

«Вітаю всіх мешканців окупованої території. Я знаю, що велика кількість вас чекають повернення України на свої землі. Вірте, ми наближуємо це. Ми теж вірим в те, що скоро буде Україна і все буде добре».

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток