11 запитань: новий проєкт Військового телебачення

11 запитань: новий проєкт Військового телебачення

В ефірі Армія FM Данило Панасюк та Олексій Чубашев розповіли, як зародився новий проєкт Військового телебачення України «11 питань», яким буде його формат і де його можна переглянути.

 

 

 

 

 

Сергій Жуковський: Розкажіть, будь ласка, у цього проєкту є паралелі із «Рекрут.UA»?

Олексій Чубашев: Команда «Рекрут.UA» спробувала себе у новому форматі. Наша ініціатива сподобалась керівництву. Тож ми підготували проєкт під назвою «11 питань». Це інтерв’ю з відомими українцями щодо армії, безпеки, війни. У цьому проєкті, як і в «Рекрут.UA», драйвова музика, динамічний монтаж, вражаюча графіка. 

Сергій Жуковський: Тобто це не просто собі звичайне інтерв’ю?

Олексій Чубашев: В кадрі буде тільки одна особа. Ведучого ви не побачите. Хронометраж буде невеликий. Ми прагнемо, щоб у стислий проміжок часу глядач отримав максимум корисної інформації.

Данило Панасюк: Враховуючи те, що на одну відповідь йде приблизно хвилина, то ми вкладаємось десь у 12 хвилин. Саме цей час людина здатна фокусуватись на інформації, а далі увага починає розпорошуватись. 

Сергій Жуковський: У «Рекрут.UA» та проєкту «11 запитань» формати кардинально різні, як вдалось так швидко перейти на інші «рейки»?

Олексій Чубашев: Окрім підготовки «Рекрут.UA» ми виконували чимало інших завдань: монтували ролики, короткометражні фільми, відео з графікою. Тож команда «Рекрут.UA» спроможна виконати будь-яке поставлене завдання. Ми записали багато інтерв’ю для «Рекрут.UA», тож ми вміємо спілкуватись із людьми. Просто раніше ми цікаві інтерв’ю перекривали нецікавими кадрами моїх страждань під час тренувань, а зараз залишили в кадрі лише фахівців у різних галузях. Влітку ми підготували короткі інтерв’ю з керівниками Військового телебачення, таким був початок цього проєкту.

Сергій Жуковський: Кажуть, як корабель назвеш, так він і попливе. Зазвичай у назву вкладають душу, як було у вас?

Олексій Чубашев: Ми влаштували потужний мозковий штурм. Назва «11 питань» була одним із кращих варіантів. 

Сергій Жуковський: Пілотний варіант – це і є перша серія? І хто буде гостем?

Олексій Чубашев: Так, це буде перша серія. І першим буде інтерв’ю із Сергієм Притулою. 

Сергій Жуковський: Які враження від інтерв’ю?

Олексій Чубашев: Я побачив людину зовсім з іншого боку. Адже я звик, що це веселий чоловік, який постійно жартує. У нього досить світлий розум. Видно, що він орієнтується в армійській тематиці і має контакт із силовиками. І власне, це людина, яка робить дуже багато для Збройних Силах України. Ми планували, щоб він з’явився як спікер у 4 сезоні «Рекрут.UA», але не склалося. 

Сергій Жуковський: Яка частка із зафільмованого матеріалу потрапляє у програму?

Олексій Чубашев: Інтерв’ю триває в середньому годину. З нього беремо найцікавіше. Це концентроване подання у формі 11 питань.

Сергій Жуковський: Тож де можна буде побачити «11 питань» і коли?

Олексій Чубашев: Програма буде на ютюб-каналі Військового телебачення України щочетверга. Також у планах вихід на 24 каналі.