128-й окремій гірсько-піхотній Закарпатській бригаді 95 років

12.07.2017
128-й окремій гірсько-піхотній Закарпатській бригаді 95 років

Заcтупник командира 72 ОМБР підполковник Самарський Олександр Олександрович привітав у ефірі програми "Привіт в АТО" 128 бригаду з ювілеєм і замовив для них пісню Ореста Лютого "Росіян в Донбасі нєт".

"Поздоровляю всіх бійців, всіх офіцерів, весь керівний склад 128 бригади з 95-річчям. Бажаю, щоб вони ніколи не мали втрат, завжди перемагали і були найкращими! Слава Україні!", - поздоровив Самарський.

Нагадаємо, сьогодні 128-й окремій гірсько-піхотній Закарпатській бригаді 95 років. Її історія бере свій початок задовго до офіційної дати заснування – 12 липня 1922 року, коли був виданий наказ про розгортання 1-ї Туркестанської стрілецької бригади в 1-ю Туркестанської стрілецьку дивізію. Прообразом бригади є Туркестанські стрілецькі полки Російської імператорської армії засновані ще в XVIII столітті – в одному з таких служив Тарас Шевченко.

На Донбасі 128-ма бригада воює з перших днів – батальйонна тактична група, до складу якої входили підрозділи бригади, зайшла на Луганщину навесні 2014 року. Далі був прорив на Луганський аеропорт, багатомісячне утримання Дебальцевського плацдарму, вихід з оточення, коли підрозділи бригади останніми залишали позиції під обстрілами. Потім знов оборона рубежів на Луганщині та в минулому році - утримання позицій навколо Донецького аеропорту. Сьогодні бригада знов на Донеччині, виконує завдання в районі проведення АТО.

Колектив АрміїFM приєднується до привітань і бажає сили та витримки! Дякуємо за вашу службу!

Посилання на привітання від 72 ОМБР: https://goo.gl/r4fRKn 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток