Зараз в ефірі:

18 травня в Україні відзначають День резервіста

18.05.2020
18 травня в Україні відзначають День резервіста

Саме цього дня чотири роки тому указом президента України розпочато формування оперативного резерву як складової Збройних сил України. Рішення про щорічне відзначення Дня резервіста 19 квітня 2019 року ухвалив Президент України, спираючись на важливу роль резервістів у захисті України, її незалежності та територіальної цілісності. "Віднині ми започатковуємо традицію вшанування на державному рівні патріотів нашої держави, які добровільно проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формувань", сказано у документі.

Резерв ЗСУ — це 200 тисяч високопрофесійних воїнів, і сьогодні продовжується нарощування спроможності нашого резерву шляхом вдосконалення набутих резервістами військових навиків на регулярних навчальних зборах.

Українські резервісти, загартовані в боях із російським агресором, не раз підтвердили свою готовність захистити Батьківщину. Більшість із них навчалися військової справи у важких випробуваннях. Українські резервісти отримували професійний вишкіл і гартувалися у реальних запеклих боях із російським агресором. Саме тому сформовані у найскладніших умовах війни українські резервісти є потужним потенціалом національного війська.

День резервіста — свято громадян, які сумлінно виконали свій конституційний обов’язок, проявили відвагу, героїзм та стійкість під час захисту незалежності та територіальної цілісності України, і сьогодні знаходяться у готовності в будь-який час знову стати до лав українського війська.

Армія FM надсилає свої вітання та щиру вдячність усім резервістам за взірцеву службу українському народові, вірність військовій присязі та постійну готовність до захисту нашої Батьківщини.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток