24 ОМБр поексперементувала з тактикою ведення бою під час навчання резервістів

20.12.2018
24 ОМБр поексперементувала з тактикою ведення бою під час навчання резервістів

Легендарна бойова 24-а окрема механізована бригада провела двотижневі збори з призваними бійцями оперативного резерву першої черги на військовому полігоні, що у Верблянах, Львівської області.

Про це повідомив наш кореспондент Віктор Ануфрієв.

Чоловіки практично за кілька днів відновили свої знання і навики поводження зі зброєю та технікою  і майже одразу приступили до практики.

«Під час спілкування офіцерів бригади з резервістами, командування 24-ки прийняло рішення трохи поексперементувати з тактикою ведення бою: прибрали старі методи та додали нові спрощені та ефективніші підходи. Наприклад, штурмовий підрозділ резервістів, який мав першим прийняти бій з ворогом забезпечили лижами та спецобмундируванням, розвідка використовувала сучасні системи авіаційного та наземного спостереження. Також були зміни і в прийнятті рішень безпосередньо самими командирами, що буквально на моїх очах дозволило уникнути засідок ворога, бійці обходили позиції умовного противника з флангів, з тилу, використовували техніку в найнеочікуваніших місцях», - розповів Ануфрієв.

«Командири дуже задоволені призваними з резерву, адже саме ці воїни першими в 2014-му році вирушили на Схід  та стали на захист нашої держави. Вони бачили майже все, тому командування бригади прислуховувалось до їхніх побажань та пропозицій, і скажу що двотижневі збори вийшли насиченими та досить цікавими», - додав журналіст.

Приблизно такі ж збори проходили з призваними резервістами і в інших військових частинах Львівщини, командири звітують, що настрій та воля до перемоги  в наших чоловіків та жінок в погонах присутні і всі завдання виконують з неабияким азартом.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток