28 ОМБР ПРОВОДИТЬ МАСШТАБНІ НАВЧАННЯ НА ПОЛІГОНІ «ШИРОКИЙ ЛАН»

28 ОМБР ПРОВОДИТЬ МАСШТАБНІ НАВЧАННЯ НА ПОЛІГОНІ «ШИРОКИЙ ЛАН»

На полігоні «Широкий Лан» наразі проходять масштабні військові навчання. Навчання у військових 28-ої окремої механізованої бригади відбувається у зв’язку з тим, що приходять нові люди для яких потрібно провести злагодження, навчити їх як потрібно діяти під час тих, чи інших моментів ведення бою. Про це в ефірі Армія ФМ розповів прес-офіцер 28 ОМБр Олег Сидоренко.

«Наразі триває другий етап навчань по злагодженню. Перший етап на рівні батальйонів вже відбувся і відбувся успішно. Зараз відбувається злагодження на рівні бригади. Навчання показали досить високий рівень. Це оцінка оперативного командування «Південь», яке присутнє на цих навчаннях». – зазначив офіцер.

Олег Сидоренко також зазначив, що під час першого етапу навчань бійці відпрацьовували оборону. Зараз відпрацьовують наступ.

«Хлопцям дають повну свободу дій, вони командують своїми підрозділами так, як вони вбачають за необхідне і командування оцінює як офіцери командної ланки взводів, рот, батальйонів застосовують на практиці великий бойовий досвід», - додав Сидоренко.