3 квітня – Всесвітній день вечірки

03.04.2020
3 квітня – Всесвітній день вечірки

Сьогодні у всіх нас є чудова нагода трохи розважитися і влаштувати онлайн-паті на карантині. Святкувати, звісно, будемо вдома, у родинному колі.

 

 

 

 

 

 

3-го квітня відзначається веселе неофіційне свято – Всесвітній день вечірки або Всесвітній день паті (World Party Day). Також відомий як P-Day.

Слово «party», яке сьогодні часто використовується в лексиконі молоді, запозичене з англійської мови, означає вечірку, причому будь-якого рівня – від урочистого прийому до молодіжної тусовки в неформальній обстановці. Тематика, характер і сценарій заходу залежить від організаторів і учасників. Вечірки популярні в усьому світі, адже на них відпочивають, спілкуються або просто приємно проводять час.

Однак, не дивлячись на веселий характер свята, він був створений зі серйозними намірами. Ідея організувати День паті прийшла з фантастичного роману «Політ» американської письменниці Ванни Бонт: розповідь книги закінчується зворотним відліком до 3 квітня 2000 року, коли в усьому світі має пройти масове свято, що об’єднує людство. Цей роман вийшов у світ в 1995 році, а вже 3 квітня 1996 року в США пройшов перший День вечірок під девізом: «Вечірка – це протилежність війни». Головною метою свята було проголошено ідею, що для створення кращої, якісної реальності, в якій живе кожна людина, потрібно робити позитивні і активні дії, радіючи життю разом з іншими людьми, а не просто пасивно озвучувати думку «миру в усьому світі».

З кожним роком свято набирало популярність, і до теперішнього часу набуло статусу міжнародного дня, знаходячи все більше прихильників. Адже воно не має ніяких політичних або релігійних цілей, а спрямоване на те, щоб зробити наше життя веселіше і щасливіше. Причому кожен може взяти активну участь в створенні позитивної реальності, святкуючи цей день. Адже вечірка (паті) – це свято життя, яке об’єднує людей, допомагає їм ближче пізнати один одного, потоваришувати, знизити напруженість в суспільстві і підвищити рівень довіри один до одного.

У 2020 році через спалах коронавірусної інфекції світ відзначатиме  День паті на карантині, по домашньому, у родинному колі. Але це і не погано. Просто відірвіться сьогодні від гаджетів і проведіть цей день весело і невимушено, сказавши добрі слова тим, хто поруч. Нехай навколишня дійсність стане світліше і краще. Саме сьогодні люди повинні об’єднатися однією спільною метою – радіти кожному дню, вміти любити навколишній світ і поважати право інших людей жити щасливим життям!

Ми ж запрошуємо вас на сьогоднішнє паті в нашому ефірі. У суботу о 18.00 до вашої уваги "Рейверський вікенд", а вже у неділю о 10.00 відриваємось разом в програмі "Наживо".

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток