Зараз в ефірі:

30 липня 2014 року - визволення від російських окупантів Авдіївки

30.07.2021
30 липня 2014 року - визволення від російських окупантів Авдіївки

У лютому 2014 року розпочалася російсько-українська війна. Агресія путінської Росії стартувала з окупації та анексії Криму, масованих артилерійських обстрілів із території РФ та відкритого вторгнення російської регулярної армії на Схід України. У березні-квітні 2014 року російсько-терористичні війська окупували понад сім відсотків нашої території. А вже у червні 2014 року сили АТО розпочали активні дії проти незаконних збройних формувань.

 

4 червня українські військові повністю звільнили Лиман від окупації і наступного дня над міськрадою й управлінням міліції знову майорів український прапор. Невдовзі українську армію вітали мешканці Маріуполя, Слов’янська, Краматорська, Сєвєродонецька, Лисичанська і ще десятка населених пунктів Донецької та Луганської областей. Ті, хто побував під окупацією терористів, з полегшенням зустрічали відновлення української влади.

У липні 2014 року сили АТО вже вели бої у передмістях Донецька. 28 липня в першій половині дня відбулася нарада, після якої механізовані частини 93-ї бригади висунулися у напрямку Авдіївки. Українські воїни обійшли позиції бойовиків та атакували ворога з боку об’їзної.

Після зачистки блок-постів, сили АТО закріпилися поблизу місцевого торговельно-розважального комплексу. Ввечері наступного дня, долаючи опір терористів, до Авдіївки зайшли бійці «Правого сектору». З боями вони дійшли до центру міста, зайняли виконком міської ради та управління міліції.

30 липня сили АТО провели зачистку, остаточно звільнивши Авдіївку від окупантів. У визволеному місті українські військові виявили склади з боєприпасами і продовольством, а також катівню із жертвами бойовиків.

Визволення міст сходу України від російського агресора повернуло мирне і повноцінне життя місцевим мешканцям. Відновилися можливості для налагодження повноцінної життєдіяльності українських міст та містечок, активної інтеграції в загальноукраїнський культурний, інформаційний та економічний простір. Українська армія і надалі готова до боротьби з окупантами, задля відновлення територіальної цілісності держави та захисту українців.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток