30 ОМБр: «Хотіли запобігти ворожому обстрілу і захопили три трофейні міномети»

16.05.2018
30 ОМБр: «Хотіли запобігти ворожому обстрілу і захопили три трофейні міномети»

Поблизу Мар’їнки на Донеччині військові 30 ОМБр здійснили рейд у тил бойовиків та захопили три міномети. Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил у Facebook.

 

Подробиці операції в ефірі Армія FM розповів прес-секретар 30 ОМР Іван Бордюг:

«Ця операція не була спланована раніше, але ми отримали розвіддані, що ворог збирається працювати на нашому напрямку із застосуванням важкого озброєння. Командир підрозділу прийняв рішення про вихід у сіру зону, оскільки саме там, за розвідданими, ворог мав виставити міномети для того, щоб дискредитувати наших військовослужбовців, обстрілявши населений пункт Мар’їнка. Метою виходу наших бійців у сіру зону було – перешкодити обстрілу, який планував здійснити ворог», - розповів Бордюг.

«Хлопці скористалися моментом, коли чергова група – четверо осіб, яка мала охороняти ці міномети, зайшла в будинок. Наші бійці спочатку відтягнули міномети в безпечну зону, а вже звідти – до наших позицій. Зараз трофейна зброя знаходиться на нашій території і в подальшому її буде відведено в зону, визначену Мінськими домовленостям. А далі керівництво вирішить, що з ними робити», - додав прес-секретар 30 ОМБ.

Він також поділився, що військовослужбовців, які приймали участь у цій операції, буде заохочено, представлено до державних нагород.

Також Іван Бордюг розповів про ще один успіх його бригади, який стався 15 травня.

«Ми затримали представника незаконних збройних формувань в районі Новотроїцького. Передали його у відповідні органи», - сказав прес-секретар.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток