6 травня офіційно визначено Днем Піхоти – президент підписав указ

6 травня офіційно визначено Днем Піхоти – президент підписав указ

В Україні буде відзначатися День піхоти щороку 6 травня. Відповідний указ підписав президент Петро Порошенко. Наскільки це важливо для піхотинців, розповів начальник прес-служби, прес-секретар командування Сухопутних військ ЗСУ підполковник Іван Арєф’єв.

 

 

«На піхоту припадає найважче навантаження, особливо під час позиційної війни. На долю піхотинця припадає найбільш важкий тягар бойових дій та військового побуту. Тому, в Міністерстві оборони України, Генеральному штабі та в командуванні Сухопутних військ ЗСУ опрацьовувалося питання щодо встановлення Дня піхоти та дати його відзначення. Сьогодні цей указ Президент підписав», - сказав Іван Арєф’єв.

Він також зазначив, що піхота – це єдиний рід військ, який до сьогодні не мав свого професійного дня, професійного свята.

«У нашої піхоти є безліч славетних перемог під час бойових дій. Українські воїни-піхотинці завжди являли собою взірець мужності та героїзму в боях за незалежність України. Тому, вони заслуговують на це свято», - зазначив прес-секретар командування Сухопутних військ ЗСУ.

Іван Арєф’єв подякував Президенту України і привітав піхотинців механізованих, мотопіхотних та гірсько-штурмових військових частин та підрозділів Сухопутних військ з тим, що в них з’явилося своє власне свято.