6 травня офіційно визначено Днем Піхоти – президент підписав указ

19.04.2019
6 травня офіційно визначено Днем Піхоти – президент підписав указ

В Україні буде відзначатися День піхоти щороку 6 травня. Відповідний указ підписав президент Петро Порошенко. Наскільки це важливо для піхотинців, розповів начальник прес-служби, прес-секретар командування Сухопутних військ ЗСУ підполковник Іван Арєф’єв.

 

 

"На піхоту припадає найважче навантаження, особливо під час позиційної війни. На долю піхотинця припадає найбільший тягар бойових дій та військового побуту. Тому, в Міністерстві оборони України, Генеральному штабі та в командуванні Сухопутних військ ЗСУ опрацьовувалося питання щодо встановлення Дня піхоти та дати його відзначення. Сьогодні цей указ Президент підписав", — сказав Іван Арєф’єв.

Він також зазначив, що піхота — це єдиний рід військ, який до сьогодні не мав свого професійного дня, професійного свята.

"У нашої піхоти є безліч славетних перемог під час бойових дій. Українські воїни-піхотинці завжди являли собою взірець мужності та героїзму в боях за незалежність України. Тому, вони заслуговують на це свято", — зазначив прес-секретар командування Сухопутних військ ЗСУ.

Іван Арєф’єв подякував Президенту України й привітав піхотинців механізованих, мотопіхотних і гірсько-штурмових військових частин та підрозділів Сухопутних військ з тим, що в них з’явилося своє власне свято.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток