75-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ЗВ’ЯЗКІВЦІВ

13.01.2018
75-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ЗВ’ЯЗКІВЦІВ

В Одесі окремий полк  зв’язку Повітряного командування Південь відзначив 75-річний ювілей з дня створення своєї частини. Особовий склад пишається славною історію своєї частини, шанує минуле покоління воїнів-зв’язківців, а тому з честю та гордістю продовжує творити її новітню історію.

 

 

 

Усі подробиці дізнаємось у нашого спеціального кореспондента Анастасії Ільяш. Розкажіть, як відбулось урочисте зібрання? Чи було нагородження, кого відмітили і які подарунки отримали військові зв’язківці у цей ювілей.

У день святкування, до частини прибуло багато офіцерів та працівників ЗС України, ветеранів полку, які проходили тут військову службу. Святкове зібрання розпочалось з перегляду аматорського фільму про історію створення частин, навчання, службу та побут воїнів зв’язківців. За минулі роки окремий полк зв’язку неодноразово був визнаний кращою військовою частиною Одеського гарнізону. Це підтверджується участю у багатьох військових навчаннях, таких як «Осінній циклон», «Бриз», «Непохитна стійкість» та інші. Військовослужбовці полку продовжують на високопрофесійному рівні забезпечувати зв'язок вищого командування з підлеглими частинами та з’єднаннями.

65% особового складу - жінки. Деякі з них проходять службу в АТО. За словами командира військової частини – полковника Сергія Тугогарчука, в ході проведення антитерористичної операції особовий склад полку отримав важкий, але важливий досвід.

У програмі святкування, кращі військовослужбовці отримали нагороди, грамоти та цінні подарунки. А святковий настрій іменинникам дарував святковий концерт за участю колективу військової частини.

Після, гості мали змогу оглянути військове містечко, техніку зв’язківців та ознайомитись з експонатами музею бойової слави.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток