8 липня - День сімейного підрозділу!

07.07.2020
8 липня - День сімейного підрозділу!

Це відносно молоде свято, яке відзначають із 2012 року. В Україні святкують День сім'ї щорічно 8 липня, а в світі здебільшого 15 травня. 

 

 

 

 

 

 

Цікаво, що День родини в Україні припадає на день Петра і Февронії, покровителів сім'ї та шлюбу. Вони хотіли померти в один день і заповіли покласти їхні тіла в одній домовині, заздалегідь приготувавши гробницю з одного каменю з тонкою перегородкою. Так і сталося – померли вони в один день і годину – 25 червня (за новим стилем – 8 липня) 1228 року.

Свято присвячене, у першу чергу, любові, взаєморозумінню, гармонії і вірності. Звичайно ж, сім’я належить до найважливіших суспільних і державних цінностей. Жодна нація, жодне цивілізоване суспільство не обходилися і не зможуть обійтися без сім’ї. 

Сім’я – це основа основ і для кожної людини і для кожної держави. В нашій країні споконвічно складалися традиції, спрямовані на зміцнення сімейних, родинних зв’язків, відповідальності батьків за виховання дітей. Родина – для кожного надзвичайно важлива! Саме рідні завжди підтримають у важку хвилину та порадіють успіхам. Ніде не відчуваєш себе так добре, як у колі близьких. 

Українці здавна завжди цінували родинні зв’зки. Прикладом цьому можуть слугувати прислів’я, які збереглися у народній пам’яті.

– До свого роду — хоч через воду.

– Батьки бережуть дочку до вінця, а чоловік жінку до кінця.

– Живуть між собою, як риба з водою.

– Жінка для совіту, теща для привіту, матінка рідна краща всього світу.

– Дерево тримається корінням, а людина сім’єю.

– Шануй батька та Бога – буде тобі всюди дорога.

– Жінка чоловікові подруга, а не прислуга!

– У сім’ї дружать – живуть не тужать.

– У своєму домі і стіни допомагають.

Родина – поняття священне, її потрібно оберігати та шанувати! Тому у цей день намагайтеся приділити своїм рідним побільше уваги та подарувати радісні емоції. Даруйте щасливі миті рідним щодня, цінуйте та бережіть своїх близьких.

Армія FM бажає усім українським родинам мирного неба, міцного здоров’я, щасливої долі та непохитної твердості родинних стосунків!

Фото: Міністерство оборони України

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток