9 вересня стартує третій сезон проекту "Техніка війни"

25.08.2017
9 вересня стартує третій сезон проекту "Техніка війни"

За два попередніх сезони проект подивилися близько 60 мільйонів глядачів, серед яких майже 4 мільйони на каналі "Військове телебачення" в YouTube та на 24 каналі. Вже з 88 випуску прихильники оновленого проекту дізнаються про перші танки світу, результати конкурсу "Моя техніка війни", а також найголовніші новини ВПК України та світу за останні два місяці. 

Автор та ведучий програми, підполковник Сергій Камінський, а також журналісти: майор Геннадій Салівон, майор Юрій Стоянський та старший лейтенант Олексій Чубашев з нетерпінням чекали моменту, коли зможуть показати глядачеві результати своєї роботи. І він вже близько! Попереду виключно нові теми, вражаюче відео і правдива інформація про озброєння та військову техніку...

3-й сезон стартує 9 вересня та принесе багато цікавого зі зброярської сфери України й світу.

Нагадаємо, що телепрограма «ТЕХНІКА ВІЙНИ» – інформаційно-аналітичний проект про військово-технічне забезпечення воєнної безпеки України і світу. Це актуальна інформація про нові та модернізовані зразки озброєння та військової техніки. Методи ведення війни у всіх її проявах, а також заходи щодо боротьби з тероризмом.

Транслюється на 24 каналі

Час виходу Субота: 9:30, 15:15 Неділя: 12:15, 16:15, 21:15 Понеділок: 15:15 Четвер 6:00

Також виходить арабською мовою на каналі "Україна зараз" (UAAN.tv) і на Каналі "Рада" 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток