А що ви знаєте про екологічну безпеку?

15.04.2020
А що ви знаєте про екологічну безпеку?

15 квітня в багатьох країнах світу відзначається День екологічних знань. Свою історію цей день веде з 1992 року. На Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, де обговорювалися проблеми навколишнього середовища, було підкреслено величезне значення екологічної освіти населення всіх країн світу в реалізації стратегії виживання і для сталого розвитку людства. 

 

 

 

В Україні День екологічних знань відзначається з 1996 року за ініціативою громадських природоохоронних організацій.

Основна мета цього свята — просування екологічних знань та формування екологічної культури населення, інформування громадськості про стан справ у галузі екологічної безпеки, та навколишнього середовища, а також виховання і підготовка громадянина, що вміє мислити екологічно.

Свято покликане викорінити споживче й бездумне ставлення людей до природних ресурсів і навколишнього середовища, а екологічна просвіта має підвищити обізнаність у питаннях екологічної безпеки. Прищеплення екологічної культури  – запорука збереження здоров’я майбутніх поколінь!

Важливість екологічної освіти в сучасному світі вже ні в кого не викликає сумнівів, і в багатьох країнах є пріоритетним напрямом навчання і виховання. Адже діяльність із формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища - це запорука безпечного майбутнього для всього людства.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток