Акція «Брати по крові» набирає популярності

Акція «Брати по крові» набирає популярності

Військовослужбовці Операції об’єднаних сил долучилися до акції «Брати по крові». Про цю ініціативу розповів наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

 

 

 

За словами військового журналіста, акція триватиме кілька днів, адже охочих допомогти виявилось так багато, що працівники центру не в змозі впоратись за день. Військовослужбовці  Операції об’єднаних сил таким чином також відзначили і Всесвітній день донора крові. Загалом з початку року донорами Сєверодонецької обласної станції переливання крові стали понад шістдесят осіб. 

Він також зазначив, що понад 25 літрів крові було спрямовано для лікування людей після складних операцій, травм, у дитячих відділеннях, для породіль та поранених воїнів. А впродовж цього тижня до доброї справи долучилися ще декілька десятків військових, адже є постійна потреба в донорській крові та її компонентах.

«До речі, добра традиція поділитися своєю кров’ю заради лікування поранених побратимів, важкохворих дітей та цивільного населення започаткована досить давно та підтримується в усіх регіонах України», - додав Плаксій.