Активісти відвідали поранених військових

03.01.2020
Активісти відвідали поранених військових

Напередодні Різдва Христового активісти Львівщині відвідали поранених українських захисників у військовому госпіталі. Як проходила зустріч знає наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

 

Сьогодні у Львові до військово-медичного-клінічного центру Західного регіону завітала громада з Буського району. Вони вирішили напередодні величного свята Різдва Христового привітати українських військових, котрі зараз проходять лікування у цьому медичному закладі. До цього походу долучилась Буська районна державна адміністрація, народний дім одного з сіл району, молодіжна громадська організація Шлях до змін та інші активісти. Зайшли вони не з порожніми руками, а з солодощами, різноманітними наїдками, гостинцями.

Хлопцям, які не зможуть відсвяткувати Різдво вдома зі своїми родинами, було дуже приємно. Адже активісти принесли їм святкову атмосферу та морально їх підтримали.

У свою чергу, керівництво військового госпіталю подякувало волонтерам і простим громадянам Львівщини, котрим сьогодні не байдужа доля українських воїнів та вони завжди знаходять час аби підтримати солдатів та офіцерів. Зараз у львівському госпіталі лікується багато українських військових, котрі отримали поранення, травми чи захворювання в районі проведення ООС, і буквально кілька тижнів тому сюди приїхало 13 військових на лікування.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток