Американського фотографа вразили страви на позиціях ЗС України

03.08.2021
Американського фотографа вразили страви на позиціях ЗС України

Враженнями від української кухні та їжі на позиціях наших захисників американський фотограф Steve Andrе поділився на своїй сторінці у facebook.

 

 

 

 

 

 

«Для мене Україна - це мікс етнічних продуктів, якого я більше не бачив ніде. Це їжа, приготована татарами, грузинами, вірменами та українцями, доступна у більшості міст. Я люблю приходити сюди попоїсти. Добре відомо, що істи я люблю і полюбляю неймовірні страви. Я публікую фотографії дорогих страв, які замовляю.

Однак за час моїх поїздок з 2017 року моїми улюбленими наїдками стали ті, які пропонують мені солдати на «нульових» позиціях. Вибір меню -  кава або чай. Вас ніколи не запитують, чи ви хочете їсти. Для вас вже обов’язково щось приготовано.

Кухаря на позиціях обирають зі звичайних солдатів. Лише раз солдат, який був шеф-кухарем до 2014 року, готував мені їжу. Однак головне не це. Важливо те, що ці люди, які так мало приділяють часу куховарінню, пропонують так багато. Їжа - це більше, ніж сума її інгредієнтів; це шанс обговорити спільні ідеї, поспілкуватися зі старими та новими друзями та насолодитися моментом.

Американський шеф-кухар Ентоні Бурден сказав: "Їжа формує суспільство, зміцнює його багатьма чарівними, цікавими та п’янкими способами. Ідеальна їжа, або краща їжа виникає в контексті, який здебільшого майже з їжею не пов'язаний".

Тепер я це розумію».

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток