АНАТОЛІЙ ПАШИНІН: БУДЬТЕ НЕВРАЗЛИВІ ДО ВСЬОГО ПОГАНОГО, ЩО Є В ЦЬОМУ СВІТІ – ВІД ОСКОЛКІВ І КУЛЬ ДО ПОГАНИХ НОВИН!

АНАТОЛІЙ ПАШИНІН: БУДЬТЕ НЕВРАЗЛИВІ ДО ВСЬОГО ПОГАНОГО, ЩО Є В ЦЬОМУ СВІТІ – ВІД ОСКОЛКІВ І КУЛЬ ДО ПОГАНИХ НОВИН!

Випадкових зустрічей не буває. Так кажуть. Але, зовсім випадково в гості на Армія ФМ завітав актор та боєць 8 батальйону УДА Анатолій Пашинін разом із своїм командиром Андрієм Червенем.

Сергій Жуковський: Панове, розкажіть, як починаються ваші ранки?

Андрій Червень: Найпрекрасніші ранки в житті – поруч з хорошими хлопцями, з хорошими бійцями. Маючи можливість і розуміння того, що ми захищаємо свою землю. На нашій землі дуже чудові ранки.

Анатолій Пашинін: І ще Львівська кава. Дуже її люблю.

Сергій Жуковський: Зараз ви в Києві, які у вас плани?

Андрій Червень: Є розуміння, що бійці, повертаючись з війни, стикаються з великими проблемами вдома. Сьогодні ми шукаємо можливості як адаптовувати хлопців до мирного життя, до мирної України. Для того, щоб в них залишався запал і енергія знову вступати в бій. А бій обов’язково буде.

Сергій Жуковський: Анатолію, у вас цікавий позивний – «Дублер».

Анатолій Пашинін: Це позивний мого рідного брата. Він воював у шостій ротації зведеного загону «Зеніт», Пашинін Костянтин. У них не було жодної втрати, це була успішна ротація. І в нього був позивний «Дублер», який я йому вигадав. Власне, коли прийшов час йти мені воювати, щоб довго не думати ким же мені називатися, взяв позивний брата.

Сергій Жуковський: Чи не мучать вас запитаннями поєднання війни і акторської кар’єри?

Анатолій Пашинін: Привабливість добровольчих батальйонів у тому, що ми залишаємося тими людьми, якими були у цивільному житті. Багато хто, сидячи в окопах, не просто з родинами розмовляють, а й продовжують вести наукову роботу. У нас багато хлопців в 40 з гаком років продовжують здобувати освіту, другу, третю, багато хто вчить мови. Там завжди є чим зайнятися. Коли на «гражданці» вдається викроїти трохи вільного часу, люди приїжджають на фронт і намагаються допомагати. У нас немає поділу на цивільне і війну. Ми зайняті майбутнім країни. Зараз комусь потрібно воювати. Але тут вже не важливо, актор ти чи хтось інший.

Сергій Жуковський: Скажіть, будь ласка, кілька слів для людей, які нас слухають.

Анатолій Пашинін: Я одне можу сказати: Будьте невразливі! До всього поганого, що є в цьому світі – від осколків і куль до поганих новин – будьте невразливі.

Андрій Червень: А я бажаю хлопцям в окопах ангела охоронця і впевненості в тому, що ми робимо правильну справу – захищаємо свою землю.