Армійці доправили гостинці маленьким луганцям

Армійці доправили гостинці маленьким луганцям

Незабаром в Україні розпочнуться новорічні та різдвяні свята. Саме з цієї нагоди діти з Рівного передали святкові подарунки для своїх однолітків, які мешкають поблизу лінії розмежування. Наш спеціальний кореспондент Сергій Жуковський був свідком цієї події.

 

 

 

 

За словами Сергія Жуковського, діти з Рівного передали святкові подарунки маленьким луганчанам. Саме військовим вони довірили цю благодійну місію. Армійці виконали роботу Святого Миколая і вже доправили подарунки. Школярі з Луганщини надзвичайно зраділи гостинцям — канцелярському приладдю та смаколикам. Усі діти: і з Рівного, і з Луганщини, та й з усієї України — мріють, щоб найшвидше закінчилась війна. А ще маленькі українці із нетерпінням очікують завершення  карантину, щоб можна було відновити повноцінне навчання.

"У школу нас не пустили з міркувань безпеки, однак навчання там триває. І вчителі, і діти, з якими вдалося поспілкуватися, дякували за подарунки і передавали вітання доброчинцям. Це дуже хороша ініціатива, тим паче напередодні Миколая та новорічних свят, до якої варто долучатися усім охочим", — доповнив Сергій.