Армійський гороскоп на 1 червня

31.05.2020
Армійський гороскоп на 1 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представники цього знаку сьогодні весь день проведуть у клопотах — вас очікує тривале і далеке відрядження, яке вимагатиме чималих зусиль. Можливо, у зв'язку з цим ви будете почуватися тривожно.

Телець

Відсьогодні представникам цього знаку відкриються нові горизонти військової служби. Тож варто бути уважними, щоб розгледіти всі дані долею можливості.

Близнюки

Представники знаку сьогодні будуть весь день у творчому настрої. Вам може здатися особливо привабливим сучасна творчість ансамблю ЗСУ або ті напрями, якими ви досі зовсім не цікавились.

Рак

Гороскоп на сьогодні обіцяє вам цікавий і насичений день. Низка важливих подій може позитивно змінити енергетику підрозділу, а також ваше сприйняття того, що відбувається навколо.

Лев

Сьогодні ви відчуєте помітне полегшення, якщо зможете викинути з життя все зайве. У вас за спиною тягар, який не дозволяє зразково виконувати військовий обов’язок. 

Діва

Приділіть увагу своєму здоров'ю. Попри те, що робочий тиждень тільки починається, ви вже почуваєтесь вичавленими, немов лимон. Зірки радять звернутись до санчастини.

Терези

Вам гороскоп на понеділок передрікає напружений день з командирськими нарадами та переговорами. Сьогодні, мабуть, невдалий час для спілкування з рідними на серйозні теми.

Скорпіон

На вас чекає велика удача — отримаєте те, про що мріяли довгий час. І це не обов'язково буде підвищення грошового забезпечення. Можливо, збудеться одне з ваших найзаповітніших бажань.

Стрілець

Представників знаку чекає вельми нестабільний день на бойових позиціях. Постарайтеся не брати на себе занадто багато завдань, з якими свідомо не зможете впоратися.

Козоріг

Вам зірки рекомендують максимально зосередитися на розв'язанні питань сімейного підрозділу. Настав в житті той період, коли близькі не зможуть впоратися без вашої допомоги.

Водолій

Можливо, останнім часом представники цього знаку почуваються дещо незахищеними, як ніби кинуті напризволяще побратимами. Але це, звичайно, не так. Зірки радять не думати про погане, а налаштуватись на позитив.

Риби

Вам гороскоп на понеділок радить задуматися про свою військову кар'єру. Якщо є сумніви, найближчим часом варто змінити сферу службової діяльності.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток