Армійський гороскоп на 1 квітня 2021 року

31.03.2021
Армійський гороскоп на 1 квітня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Ви відчуєте непереборне бажання втілювати натівські стандарти в життя. Проте важливо не перестаратися. Нетермінові справи відкладіть до найближчої наради. 

Телець
Вам не варто втрачати пильність, будьте обачні. Конкуренти на вакантну посаду можуть обвести вас навколо пальця та добряче вам насолити. 

Близнюки
У цей день ви відчуєте піднесення. Вперед! Не втрачайте ні хвилини. Найкращим чином вдаватиметься розв'язання питань життєдіяльності вашого підрозділу.

Рак
Вам бракує джерел натхнення на передовій. Не сумуйте, у побратимів безліч ідей, як вас розрадити. 

Лев
День виявиться вельми сприятливим для військових. Активна позиція дасть результат, який перевершить усі ваші очікування.

Діва
Ви втомилися не тільки фізично, а й морально від робочих турбот. Тож  відпочиньте в позаслужбовий час, як ви забажаєте.

Терези
На вас чекає дуже насичений день, одне бойове завдання змінюватиметься іншим. На все це знайдуться сили та бажання. Однак не варто захоплюватися, приділіть вечір ретельній підготовці до бойового чергування.

Скорпіон
Поєднання зірок в цей день обіцяє романтичні пригоди. Якщо ви вже в стосунках, то чекайте на приємні сюрпризи від вашої половинки. Якщо ж ваше особисте життя ще на злітній смузі, пристебніть паски безпеки!

Стрілець
Вам не варто спокушатися легким прибутком, хоча можливості будуть досить привабливими. Зірки радять залишитись при своєму посадовому окладі.

Козоріг
Відмовтесь від ризику та авантюр. Успіх в бойовому зіткненні може бути не на вашому боці, як би цього не хотілося. Присвятіть вільний час чищенню зброї.

Водолій
Не варто з'ясовувати відносини з побратимами, аби намагатися доводити свою правоту. Найменші суперечки можуть призвести до конфліктів. 

Риби
День на полігоні з підрозділом піде вам на користь. Рушайте за пригодами та подихайте свіжим повітрям. Ви не тільки зміцните організм, а й покращите відносини з підлеглими.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток