Армійський гороскоп на 1 квітня

31.03.2020
Армійський гороскоп на 1 квітня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ви відчуєте сьогодні непереборне бажання втілювати натівські стандарти в життя, однак важливо не перестаратися. Нетермінові справи відкладіть до найближчої наради. 

Телець

Вам не варто втрачати пильність, будьте обачні. Конкуренти на вакантну посаду можуть обвести навколо пальця і добряче вам на насолити. 

Близнюки

У цей день ви відчуєте піднесення. Вперед! Не втрачайте ні хвилини. Найкращим чином сьогодні вдаватиметься вирішення питань життєдіяльності вашого підрозділу.

Рак

Вам бракує джерела натхнення на передовій, проте відшукати його все не вдається? Не сумуйте, у пробратимів безліч ідей, як вас розрадити. 

Лев

День виявиться вельми сприятливим для військовослужбовців не слова, а дії. Активна позиція дасть результат, який перевершить усі ваші очікування.

Діва

Ви втомилися не тільки фізично, а й морально від робочих турбот. Тож  відпочиньте в позаслужбовий час, як ви забажаєте.

Терези

На вас чекає дуже насичений день, одне бойове задання змінюватиметься іншим. На все це знайдуться сили і бажання. Однак не варто захоплюватися, приділіть вечір ретельній підготовці до бойового чергування.

Скорпіон

Поєднання зірок в цей день обіцяє  романтичні пригоди. Якщо ви вже в стосунках, то чекайте на приємні сюрпризи від вашої половинки. Якщо ж ваше особисте життя ще на злітній смузі, пристебніть ремені безпеки!

Стрілець

Вам не варто сьогодні спокушатися легким прибутком, хоча можливості будуть досить привабливими. Зірки радять залишитись при своєму посадовому окладі.

Козоріг

Відмовтеся сьогодні від ризику та авантюр. Успіх в бойовому зіткненні може бути не на вашому боці, як би цього сьогодні не хотілося. Присвятіть вільний час чищенню зброї.

Водолій

Не варто сьогодні з'ясовувати стосунки з побратимами або намагатися доводити свою правоту. Найменші суперечки можуть призвести до конфліктів. 

Риби

День на полігоні з підрозділом піде вам на користь. Рушайте за пригодами та подихайте свіжим повітрям.  Ви не тільки зміцните організм, а й покращите стосунки з підлеглими.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток